مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی هوافضای سپاه:

جامعه اسلامی با عمل به دستورات الهی رستگار می‌شود

حجت‌الاسلام تویسرکانی درخصوص واقعه عظیم «غدیر خم» گفت: زمانی که جامعه اسلامی با تکیه بر دستور الهی پشت سر ولایت حرکت کرد، به پیشرفت رسیده و در آن زمینه به مقامات بالایی دست یافته است.
کد خبر: ۶۰۲۰۰۵
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۲ - 07July 2023

جامعه اسلامی با عمل به دستورات الهی رستگار می‌شودبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام «محمدرضا تویسرکانی» مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه در مطالبی به مناسبت عید غدیر اظهار داشت: روز عید غدیر با عظمت‌ترین عید اسلام است؛ چرا که خداوند متعال روز اکمال دین را نه در موسم حج و عید قربان و نه در عید فطر و بعد از یک ماه بندگی بلکه در روز عید غدیر و معرفی ولایت بعد از رسول گرامی اسلام (ص) بشارت داده است و این رویداد اهمیت و جایگاه ولایت در اسلام را متذکر می‌شود.

حجت‌الاسلام تویسرکانی گفت: اهمیت غدیر و اکمال دین از آن جهت است که در مرحله نخست مسئله ولایت ارکان دین و اسلام را کامل می‌کند که اگر ولایت نبود، حرکت عظیم و جهاد ۲۳ ساله پیامبر گرامی اسلام (ص) و این برکات بی‌شماری که به واسطه‌ی وجود مبارک حضرت محمّد (ص) بر امت اسلام نازل شده بود از بین می‌رفت و وجود ولایت، امید دشمنان برای آسیب رساندن به اصل دین را ناامید می‌کند.

وی در ادامه عنوان کرد: امروز نظام اسلامی و انقلاب اسلامی ایران مقیاسی است از آن حرکت عظیمی که دوران صدر اسلام به وقوع پیوست، ما در این ۴۰ سال مصادیق زیادی از برکات ولایت را مشاهده کرده‌ایم. زمانی که جامعه اسلامی با تکیه بر دستور الهی پشت سر ولایت حرکت کرد، به پیشرفت رسیده و در آن زمینه به مقامات بالایی دست یافته است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی هوافضای سپاه با تکیه بر محوری بودن تبعیت از ولایت در سپاه گفت: اگر در نیروی هوافضای سپاه به پیشرفت‌هایی دست یافته‌ایم تا جایی که فرمانده سابق سنتکام اعتراف می‌کند برتری هوایی آمریکا توسط پهپاد‌های ایرانی کاملاً از بین رفته است به خاطر تبعیت‌پذیری محض از ولایت و تلاش و مجاهدت کارکنان این نیرو و در رأس آن فرمانده هوافضای سپاه برای اجرا و تحقق فرامین فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) بوده است

انتهای پیام/ 112

نظر شما
پربیننده ها