وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تاکید کرد؛

لزوم تجهیز نیرو‌های مسلح به تجهیزات رزم زمینی/ حرکت پر قدرت ایران علی‌رغم تحریم و جنگ ترکیبی دشمن

امیر آشتیانی بر لزوم تجهیز نیرو‌های مسلح به تجهیزات رزم زمینی تأکید کرد و گفت: این موضوع با توجه به تحولات اخیر منطقه و جنگ‌های اخیر محیط پیرامونی و فناوری‌های مورد استفاده در این جنگ‌ها اهمیت بسیاری دارد.
کد خبر: ۶۰۲۲۷۳
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹ - 08July 2023

تجهیز نیروهای مسلح به تجهیزات رزم زمینی مورد تاکید استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر «محمدرضا آشتیانی» وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دیدار با معاونین ستادی و مدیران گروه‌های سازمان صنایع دفاع با تبریک عید غدیرخم به عنوان عید بزرگ مسلمانان، رمز عاقبت به خیری را بندگی خدا و تبعیت محض از الگو‌ها و اسوه‌های حسنه‌ای مانند پیامبر گرامی اسلام (ص) و امیر مؤمنان علی (ع) دانست و اظهار داشت: توفیق الهی در تبعیت، حرکت در مسیر انبیاء الهی و در نهایت عاقیت به خیری است.

امیر آشتیانی با اشاره به ابعاد مختلف زندگی از نظر اجتماعی، اعتقادی و فرهنگی برای عاقبت به خیری؛ زندگی کاری را از ابعاد مهم رسیدن و دستیابی با عاقبت به خیری دانست و افزود: خدمت در جمهوری اسلامی ایران یکی از مسیر‌های مهم عاقبت به خیری است که همه باید داشتن فرصت خدمت به اسلام، نظام اسلامی و ملت عزیزمان را مغتنم بشماریم و قدر بدانیم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه این دیدار با اشاره به تحولات اخیر منطقه و جنگ‌های اخیر محیط پیرامونی و فناوری‌های مورد استفاده در این جنگ‌ها؛ اهمیت نبرد زمینی و حرکت روی سطح زمین را بسیار مهم ارزیابی کرد و بر نقش برجسته سازمان صنایع دفاع در تجهیز و پر کردن دست نیرو‌های مسلح کشور به تجهیزات رزم زمینی تأکید کرد.

وزیر دفاع با اشاره به تلاش شبانه‌روزی برای حرکت پرشتاب و اعمال مدیریت درست و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و بهبود مستمر سامانه‌های مدیریتی را لازمه حرکت جهشی دانست و افزود: همه جهان نظاره‌گر بودند که حرکت نظام و ملت بزرگ ایران با وجود تحریم‌ها و جنگ ترکیبی پر فشار نه تنها کُند نشد، بلکه با سرعت و پر قدرت‌تر ادامه پیدا کرده است.

وی بهره‌گیری از راهکار‌های جدید و استفاده از توان مدیریتی نخبگان برای پیشبرد کار‌ها را امری ضروری عنوان کرد.

امیر آشتیانی با اشاره به موفقیت‌های سازمان صنایع دفاع، آن را یکی از مجموعه‌های موفق نظام دانست و از تلاش‌های کارکنان آن تشکر کرد.

در این دیدار، معاونان ستادی و مدیران گروه‌ها، دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود را با وزیر دفاع مطرح کردند.

انتهای یپام/ 241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار