رونمایی پوستر «جام رسانه امید خوزستان» با حضور سرلشکر سلامی

پوستر «جام رسانه امید» با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رونمایی شد.
کد خبر: ۶۰۳۳۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶ - 13July 2023

پوستر «جام رسانه امید خوزستان» رونمایی شدبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، پوستر «جام رسانه امید» صبح امروز (پنجشنبه) با حضور سردار «حسین سلامی» فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر فرماندهان سپاه رونمایی شد.

سجاد بهمئی، مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از رهنمود‌های مقام معظم رهبری برای مقابله با جنگ رسانه‌ای دشمن انتشار اخبار امیدآفرین است که این امر با جهاد تبیین محقق می‌شود.

وی بیان کرد: سازمان بسیج رسانه در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری به سمت ایجاد بستری برای انتشار حداکثری اخبار امیدآفرین در جامعه است و بر این مبنا جام رسانه امید را برگزار خواهد کرد.

مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان تصریح کرد: برگزاری این جام به این معنی نیست که خبرنگاران روحیه مطالبه‌گری خود را کنار بگذارند و مشکلات جامعه را نبینند، بلکه در مقابل سیاه‌نمایی‌ها رسانه‌های معاند حرکت رو به رشد و پیشرفت‌های کشور را به صورت واقعی به نمایش بگذارد.

وی تاکید کرد: «جام رسانه امید» با حضور رسانه‌های استان خوزستان و فعالان فضای مجازی در ابتدا در شهرستان‌ها برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در یک رقابت ۲۴ ساعته به فعالیت و مسابقه می‌پردازند و منتخبان آن‌ها به مرحله استانی و سپس به مرحله کشوری وارد می‌شوند و مرحله نهایی آن در تهران برگزار خواهد شد.

بهمئی با بیان اینکه این جام با رویکرد دیدن پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران و در قالب تیمی یا انفرادی برگزار خواهد شد، گفت: شرکت‌کنندگان در این جام به تولید محتوا می‌پردازند و کسانی که بیشترین بازدید، بیشترین واکنش مردمی و یا بیشترین تحلیل احساسی مثبت را بر اساس نگاه امیدآفرینی داشته باشند، انتخاب می‌شوند و به مراحل بعدی راه پیدا خواهند کرد.

انتهای پیام/ 241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار