در آیین افتتاحیه طرح ولایت دانشجویی مطرح شد؛

سرلشکر سلامی: لزوم دفاع منطقی از انقلاب اسلامی و نظام در دانشگاه/ تحریم را از کارآمدی انداخته‌ایم

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه سال گذشته به طرز معجزه‌آسایی همه راهبرد‌های دشمن شکست خورد، گفت: ما فرمول‌های شکست تحریم را شناسایی کردیم و تحریم را از کارآمدی انداخته‌ایم.
کد خبر: ۶۰۳۵۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۹ - 14July 2023

در دانشگاه از انقلاب و نظام دفاعی منطقی کنیدبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران در آیین افتتاحیه بیست و هشتمین دوره طرح ولایت دانشجویی اظهار داشت: دانشگاه منشا ساخت تفکر و اندیشه است، دانشجو مظهر فکر تعالی و برتر، دانشجو معیار تشخیص سیاسی و دانشجو مظهر اقتدار کشور است.

سرلشکر سلامی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار‌های خصوصی که با ایشان داریم، همواره آشکارا به بسیج دانشجویی اشاره و تاکید دارند.

وی ادامه داد: ما چون با دشمن بزرگ رو در رو بودیم، پیشرفت کردیم. دشمن یک حسن دارد؛ وقتی عمل می‌کند، میدان‌های ناشناخته را شناخته می‌کند.

سرلشکر سلامی افزود: ما فرمول‌های شکست تحریم را شناسایی کردیم و تحریم را از کارآمدی انداخته‌ایم و این فقط در میدان حل می‌شد؛ فقط در میدان.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: اگر دشمن ما را تحریم نمی‌کرد به سمت شکفتن استعداد‌های درونی جامعه نمی‌رفتیم.

سرلشکر سلامی گفت: اتفاقا امروز دشمن است که از کارکرد قدرت ما نگران است، باید هم نگران شود، در جغرافیای سیاسی هم دشمن ناتوان شده است.

وی با بیان اینکه سال گذشته به طرز معجزه‌آسایی همه راهبرد‌های دشمن شکست خورد، گفت: امروز آمریکا قابلیت انطباق خود را به منطقه از دست داد، منطقه به دلیل فشار‌های سنگین از اولویت آمریکا خارج شده است.

سردار سلامی افزود: تاثیر آنچه در دفاع مقدس اتفاق افتاد، برای ۸ سال نبود، بلکه اگر شکست می‌خوردیم برای همیشه از جغرافیای سیاسی جهان حذف می‌شدیم.

وی گفت: حضور در جا‌های دیگر را به ما نسبت می‌دهند و این ناشی از قدرت و تاثیر ماست. ما بسیار قدرتمندیم و قدرت اصلی ما ایمان ما و رهبر ماست.

وی افزود: شما جوانان با همت بلند این کشور را قوی و پیروزمند می‌کنید. ما بار‌ها دشمن را زمین زده ایم و باز هم این کار را خواهیم کرد، در دانشگاه از انقلاب و نظام و ولایت دفاعی منطقی کنید. ان‌شاءالله دوستان بسیج دانشجویی زمینه برگزاری اردو‌های جهادی و علمی بیشتر را فراهم کنند.

سرلشکر سلامی در پایان عنوان کرد: تسخیر قلب‌ها و ذهن‌ها هدف اصلی است، در این زمینه با روشنگری صبر و بصیرت پیش خواهیم رفت.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
پربیننده ها