رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در بازدید از ناوگان شمال در منطقه چهارم دریایی:

پیشرفت‌های حوزه دفاعی پشتوانه خوبی برای گفت‌وگو‌های دیپلماتیک است

حجت‌الاسلام پورخاقان با بیان اینکه مأموریت بزرگ ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش اقدام بسیار مهمی بود، گفت: پیشرفت‌های حوزه دفاعی و تجهیزات نظامی، پشتوانه خوبی برای سیاست خارجی کشور و گفت‌وگو‌های دیپلماتیک است.
کد خبر: ۶۰۳۶۳۵
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰ - 15July 2023

پیشرفت‌های حوزه دفاعی پشتوانه خوبی برای گفتگو‌های دیپلماتیک است/مأموریت ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش اقدام بسیار مهمی بودبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «احمدرضا پورخاقان» رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح در بازدید از ناوگان شمال در منطقه چهارم دریایی با اشاره به قدرت نیرو‌های مسلح در منطقه اظهار داشت: دستاورد‌هایی که امروز در حوزه تجهیزات نظامی به دست آمده است، تن هر دشمنی را به لرزه درمی‌آورَد.

وی افزود: در سایه تدابیر فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) و همت والای مهندسان دفاعی کشور، پیشرفت‌های خوبی در حوزه دفاعی و تجهیزات نظامی به دست آمده و این پیشرفت‌ها پشتوانه خوبی برای گفتگو‌های دیپلماتیک و سیاست‌های خارجی کشور به حساب می‌آید.

رئیس سازمان قضایی نیرو‌های مسلح موفقیت مأموریت بزرگ ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش را تبریک گفت و بیان داشت: حرکت این ناوگروه و اعزام به دور دست‌ترین نقاط تا سواحل برزیل و برگشت موفقیت آمیز به کشور اقدام بسیار مهمی بود که برخی آن را باور نداشتند.

حجت‌الاسلام پورخاقان با اشاره به افتخارات نیروی دریایی در دفاع از مرز‌های میهن گفت: نیروی دریایی چه در زمان حمله متجاوزان در جنگ جهانی دوم و هجوم متفقین به کشور که شجاعانه در مقابل آن‌ها ایستاد و چه در جنگ تحمیلی که با رشادت و از خودگذشتگی، نیروی دریایی عراق را زمین‌گیر کرد، بسیار خوش درخشیده است.

وی محور اصلی نیرو‌های مسلح در تأمین کشور را نیروی انسانی مجرب، کارآمد و مکتبی دانست و اظهار داشت: هدف از ایجاد سازمان قضایی نیرو‌های مسلح حفظ و صیانت و تضمین سلامت نیرو‌ها است.

انتهای پیام/341

نظر شما
پربیننده ها