در دیدار با امام جمعه یزد؛

فرمانده نیروی دریایی ارتش: پرچم جمهوری اسلامی ایران در قطب جنوب به اهتزاز درمی‌آید

امیر دریادار «ایرانی» با بیان اینکه توانسته‌ایم پرچم نظام را در همه پهنه‌های اقیانوسی گسترده کنیم و در حوزه دریایی قلمرو افزایی داشته باشیم، گفت: پرچم جمهوری اسلامی ایران باید در قطب جنوب برافراشته شود و این اتفاق رخ خواهد داد.
کد خبر: ۶۰۴۴۶۷
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۰ - 18July 2023

فرمانده نیروی دریایی ارتش با امام جمعه یزد دیدار کردبه گزارش دفاع‌پرس از یزد، امیر دریادار «شهرام ایرانی» فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سفر به استان یزد آیت الله «محمدرضا ناصری» نماینده ولی فقیه در این استان و امام جمعه یزد دیدار و گفت‌وگو کرد.

آیت الله «ناصری» در این دیدار، با اشاره به ماموریت بزرگی که اخیراً توسط نیروی دریایی ارتش انجام شده است، اظهار داشت: خاطرات این سفر بزرگ و این ماموریت عظیم باید توسط تک تک افراد حاضر در این سفر نوشته شود.

امام جمعه یزد افزود: این لحظات و اتفاقات بسیار زیباست و به طور قطع جزئیات آن برای همه مردم خواندنی است.

وی عنوان کرد: توکل بخدا و اعتماد به حق باید به وضوح برای افراد مختلف در جامعه به تصویر کشیده شود تا همه بدانند که وعده خدا حق است.

ناصری با بیان اینکه جوانان سلحشور ما امام خمینی (ره) را الگوی خود قرار داده اند، ادامه داد: امام شجاعت مثال زدنی داشت و از هیچ چیز نمی‌ترسید و همواره با توکل و اعتماد واقعی به خدا به دل حوادث می‌رفت.

وی به بیان خاطراتی از امام در روز‌های تبعید ایشان در پاریس پرداخت و ادامه داد: امام متوجه همه توطئه‌ها بود به همین دلیل هرگز لحظه‌ای شک نکرد و با توکل بر خدا به سمت ایران حرکت کرد و همه خطرات را به جان خرید و پیروزی انقلاب را رقم زد.

پرچم ایران در تمام پهنه‌های اقیانوسی جهان به اهتزاز درآمده است

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار با بیان اینکه شعار ما در نیروی دریایی، «راه ما راه حسین است»، اظهار داشت: این شعار مهم سرلوحه کار ماست.

دریادار ایرانی افزود: با توانی که اکنون در داخل کشور وجود دارد به ویژه در حوزه صنعت دفاعی، دانشمندان و دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان توانستیم همه نیازمندی‌های کشور را در داخل تامین کنیم.

وی عنوان کرد: امروز توانسته‌ایم پرچم نظام را در همه پهنه‌های اقیانوسی گسترده کنیم و در حوزه دریایی قلمرو افزایی داشته باشیم و امروز پرچم این کشور در گوشه گوشه کشور برافراشته است.

ایرانی با بیان اینکه با توان و تجهیزات فعلی ماموریت‌های بزرگی انجام شده و دشمن ابهامات بسیاری در این زمینه دارد، گفت: برای دشمن سوال است که چگونه اقیانوس آرام و اطلس را درنوردیده‌ایم، چگونه سوخت آن را تامین کردیم و چگونه از چهار طوفان سهمگین عبور کردیم.

ایرانی تصریح کرد: پرچم ایران باید در این دوره زمانی در قطب جنوب برافراشته شود و این اتفاق رخ خواهد داد.

وی عنوان کرد: در حوزه بین الملل، بسیاری از کشور‌ها دیگر با تکریم و احترام با ایران سخن می‌گویند و برخی به صراحت اعلام می‌کنند که به ایران حسادت می‌کنند.

ایرانی یادآور شد: مهارت دینی و مهارت امنیتی را به عنوان دو اولویت مهم مدنظر داریم که هر دو در ماموریت بزرگ نیروی دریایی محقق شد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار