در حاشیه بازدید از نمایشگاه توانمندی‌های پلیس آذربایجان شرقی؛

سرلشکر باقری: بکارگیری تجهیزات فناورانه از سوی پلیس در کاهش جرایم فضای مجازی مؤثر است

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح توسعه بی‌محابای فضای مجازی را زمینه‌ساز بروز بسیاری از جرایم در این فضا دانست و گفت: استفاده از تجهیزات فناورانه و تلاش شبانه‌روزی پلیس در کاهش جرایم فضای مجازی اثرگذار خواهد بود.
کد خبر: ۶۰۴۴۹۸
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۸ - 18July 2023

سرلشکر باقری: بکارگیری تجهیزات فناورانه از سوی پلیس در کاهش جرایم فضای مجازی مؤثر استبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران در حاشیه بازدید از نمایشگاه اقتدار و توانمندی‌های پلیس آذربایجان شرقی اظهار داشت: امروز توفیق شد بازدیدی از مجموعه انتظامی آذربایجان شرقی داشته باشیم که انصافاً توفیقات خوبی را از پلیس استان در این نمایشگاه شاهد هستیم.

سردار باقری در ادامه با اشاره به اینکه امنیت قابل قبول و مطلوبی در استان برقرار شده است، افزود: عملکرد و اقدامات فرماندهی انتظامی استان در بحث کشفیات و کنترل جرایم رو به رشد بوده که گزارش‌های بازدید‌های بازرسان ستاد کل نیرو‌های مسلح مؤید همین مطلب است.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح کشور تأکید کرد: توسعه بی محابای فضای مجازی می‌تواند خطرناک و باعث بروز بسیاری از جرایم در این فضا باشد؛ اما هوشمندسازی و استفاده از تجهیزات فناورانه و تلاش شبانه‌روزی کارکنان در کاهش جرایم فضای مجازی اثرگذار خواهد بود.

سرلشکر باقری با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی یکی از استان‌های مهم و مرزی است، یادآور شد: در سایه تلاش و مجاهدت افسران، درجه‌داران و تمام کارکنان خدوم پلیس استان آینده خوبی را برای این استان پیش‌بینی می‌کنم.

انتهای پیام/ 112

نظر شما
پربیننده ها