رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش:

دشمنان به دنبال کم‌رنگ کردن فرهنگ عاشورا هستند

حجت‌الاسلام صالحی‌نسب با اشاره به تلاش دشمن برای کم‌رنگ کردن فرهنگ عاشورایی در جامعه، گفت: امیدزدایی و آدرس غلط دادن به مردم از اهداف جریان تحریف است تا جامعه را از مسیر اصلی خود منحرف کند.
کد خبر: ۶۰۵۱۳۵
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰ - 22July 2023

حجت‌الاسلام صالحی‌نسببه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام «شعبانعلی صالحی‌نسب» رئیس اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش در جمع کارکنان ایثارگر این نیرو، ضمن تسلیت ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، اظهار داشت: دشمنان تلاش زیادی برای کم‌رنگ کردن فرهنگ عاشورایی در بین افراد جامعه انجام می‌دهند.

حجت‌الاسلام صالحی‌نسب با بیان اینکه در طول تاریخ همواره جریان باطل استکبار در مقابل جریان حق قرار گرفته است، افزود: یکی از شگرد‌های جریان باطل، تحریف واقعیت‌ها به نفع خود است تا در میان جامعه تفرقه به وجود بیاید و دین اسلام منزوی شود.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی نزاجا با اشاره به توطئه‌های دشمنان برای آسیب زدن به فرهنگ عاشورا گفت: طرح پنج وضعیتی آسیب به این فرهنگ والا و مقدس شامل ترویج مادی‌گرایی در عزاداری‌ها، حمایت از ترویج عزاداری ضد آموزه‌های شیعی، اشاره به اطلاعات غلط درخصوص واقعه عاشورا، نشان دادن خشونت در عزاداری‌ها و پرداخت هزینه‌های بالا در عزاداری‌ها برای ایجاد شبهه میان مردم است.

وی با اشاره به افراد حاضر در واقعه عاشورا خاطرنشان کرد: سه گروه حاضر در این واقعه نسبت به اطاعت از ولی خدا امتحان شدند که شامل افراد سعادتمند و سربلند، افراد مردود و شکست‌خورده جبهه دشمن و گروه بی‌تفاوت‌ها می‌شود.

حجت‌الاسلام صالحی‌نسب در پایان به اهداف جریان تحریف اشاره و عنوان کرد: امیدزدایی از افراد جامعه و آدرس غلط دادن به مردم از اهداف این جریان است تا جامعه را از مسیر اصلی خود منحرف کنند که لازم است با روشنگری جریان تحریف را شکست دهیم.

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار