در اجتماع دانشجویی دلدادگان عاشورایی؛

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع): همدلی نیرو‌های مسلح عامل عزت و سربلندی کشور است

سردار سرتیپ «غلامی» با اشاره به مجاهدت نیرو‌های مسلح برای تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: همدلی و هم‌افزایی بین نیرو‌های مسلح به عزت، سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی منجر شده است.
کد خبر: ۶۱۶۱۰۷
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۹ - 13September 2023

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع): اجتماع دانشجویی دلدادگان عاشورایی جلوه‌ای برای تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی استبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ پاسدار «نعمان غلامی» فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) در اجتماع دانشجویی دلدادگان عاشورایی که امروز (چهارشنبه) در دانشگاه هوایی شهید ستاری برگزار شد، اظهار داشت: این نشست جلوه‌ای برای تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) در جهت هم‌افزایی بین دانشگاه‌های توانمند نیرو‌های مسلح است.

سردار غلامی با بیان اینکه امروز جلوه‌ای از وحدت و همدلی را در دانشگاه هوایی شهید ستاری شاهد هستیم، افزود: وحدت بین دانشگاه‌های نیرو‌های مسلح پیشینه‌ای طولانی دارد که به دوران دفاع مقدس برمی‌گردد.

فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) اضافه کرد: همدلی و هم‌افزایی بین نیرو‌های مسلح تا به امروز منجر به عزت، سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی شده است.

وی به توطئه‌های دشمنان علیه نطام و انقلاب اشاره و عنوان کرد: پیشرفت‌ها، دستاورد‌ها و تأثیرات مثبت انقلاب اسلامی در سطح منطقه منجر به عصبانیت دشمنان شده و آن‌ها به دنبال ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شیوه‌های گوناگون هستند.

سردار غلامی با بیان اینکه هم‌افزایی و ارتباط نیرو‌های مسلح برای تداوم حماسه‌های دوران دفاع مقدس و خلق پیروزی‌های جدید ضروری و لازم است، گفت: امروز در مجموعه نیرو‌های مسلح شاهد مجاهدت برای تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) هستیم.

وی با بیان اینکه برگزاری مراسم دانشجویی اربعین حسینی قله هم‌افزایی بین دانشگاه هوایی شهید ستاری و دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) بود، خاطرنشان کرد: در جهت هم‌افزایی بین دانشگاه‌ها در نیرو‌های مسلح به دنبال استفاده از تجربیات و ظرفیت‌های مشترک، تبادل اساتید، بازدید، همایش‌ها و پژوهش‌های مشترک هستیم و این چشم‌انداز روشنی را نشان می‌دهد.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار