مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی:
سرهنگ پاسدار «الهی راد» گفت: اقتدار امروز انقلاب اسلامی مدیون ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس است.
کد خبر: ۶۱۸۹۹۵
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۷ - 26September 2023

پیشکسوتان دفاع مقدس و خانواده معزز شهدا صاحب اصلی انقلاب و نهاد های خادم در دفاع مقدسبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از خراسان شمالی، سرهنگ پاسدار «مهدی الهی راد» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان شمالی به همراه جمعی از کارکنان با حضور در منزل دو تن از جانبازان پیشکسوت دفاع مقدس، ضمن قدردانی از تلاش‌های موثر آنان در دوران دفاع مقدس با لوح سپاس از آنان دیدار و تجلیل کردند.

سرهنگ پاسدار «مهدی الهی راد» در دیدار با پیشکسوتان دوران دفاع مقدس گفت: قطعا نقش موثر و فداکاری های این عزیزان بر کسی پوشیده نیست و اقتدار امروز انقلاب اسلامی مدیون ایثارگری‌های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

وی افزود: پیشکسوتان دفاع مقدس و خانواده معزز شهدا صاحب اصلی و فرمانده همیشگی انقلاب و تشکیلات و نهادهای خادم در حوزه دفاع مقدس هستند و اظهار داشت: ما به‌عنوان سرباز در این جایگاه قرار گرفته‌ایم که روایت‌کننده ایثارگری‌ها و مجاهدت‌های حماسی شما در طول جنگ تحمیلی باشیم.

این مسئول گفت: اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان شمالی محل تجمع، فعالیت و جلسات هم‌اندیشی پیشکسوتان ایثار و شهادت است تا ما بتوانیم با کمک آن‌ها، نسبت به انجام رسالت خطیرمان در حوزه های مختلف دفاع مقدس موفق شویم.

انتهای پبام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها