استاندار ایلام :
«بهرام‌نیا» گفت: دفاع مقدس استان ایلام در مقیاس منطقه‌ای با توجه به استفاده از تجهیزات خاص در سطح منطقه کم‌نظیر است.
کد خبر: ۶۱۹۰۴۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۲ - 26September 2023

موزه‌ی دفاع مقدس ایلام در سطح منطقه‌ای کم‌نظیر است  «بهرام‌نیا »گفت: دفاع مقدس استان ایلام در مقیاس منطقه‌ای با توجه به استفاده از تجهیزات خاص در سطح منطقه کم‌نظیر استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ایلام، «حسن بهرام‌نیا» استاندار ایلام امروز سه‌شنبه در جریان بازدید از مرکز فرهنگی و موزه‌ی دفاع مقدس، اظهارداشت:در این موزه، علی‌رغم وسعت کم و کمبود منابع، اما نقش آفرینی رزمندگان در دفاع مقدس و حضور مردم در صحنه‌های مختلف به رشته‌ی تصویر درآمده است.

وی با اشاره به این‌که این موزه‌ در مقیاس منطقه‌ای با توجه به استفاده از تجهیزات خاص در سطح منطقه کم‌نظیر است، بیان کرد: همه‌ی آنچه مربوط به حوزه‌ی دفاع مقدس ایلام است اعم از وحدت و حضور ایلات، حوزه‌ی رزم و ایثار و مقاومت و رزمندگان اسلام در این موزه به خوبی چیدمان شده است‌.
«بهرام‌نیا »با بیان این‌که این موزه گویای واقعی دوران دفاع مقدس در استان ایلام است، افزود: این مرکز فرهنگی در جهت انتقال و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در نسل امروز و آینده بسیار موثر است.

استاندار ایلام ادامه داد: مردمانی با چنین هویتی در ایام اربعین هم به خوبی نقش‌آفرینی می‌کنند و امروز این استان را با نام پایتخت خادمان سیدالشهداء علیه‌السلام می‌شناسند.

وی خاطرنشان کرد: دوران دفاع مقدس در حالی پیروز میدان شدیم که حتی برای تهیه‌ی سیم خاردار هم با مشکل مواجه بودیم، امروز نیز با تأسی به آن دوران و علی‌رغم افزایش تحریم‌ها باز هم پیروز میدان هستیم.

«بهرام‌نیا» بیان داشت: امروز در عرصه‌های دفاعی و موشکی به قدرتی دست یافته‌ایم که کشورهای پیشرفته‌ی جهان برای تحویل پهپادهای ایران در صف انتظار هستند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها