فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان:
سردار شاهوار پور به راهبرد دشمن برای تغییر اراده‌ها در کشور گفت: قبل از انقلاب، کشور مستعمره آمریکا بود و هزینه کارخانجات سلاح سازی آمریکا را می‌داد، انقلاب این معادلات را بهم زد و آمریکا با تحمیل جنگ می‌خواست دوباره برای خود جای پا باز کند.
کد خبر: ۶۱۹۰۴۶
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۳ - 26September 2023

راهبرد دشمن تغییر اراده‌ها در کشور استبه گزارش دفاع‌پرس از اهواز، سردار سرتیپ پاسدار «حسن شاهوارپور» فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان امروز در یادواره شهدای دفاع مقدس که در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان برگزار شد اظهار داشت: دشمنان همیشه در کمین هستند که جنگ را به کشور تحمیل کنند، دشمن منتظر است که کشور دچار اغتشاش شود تا به خیال خود شاید، قدرت کشور را تضعیف کند.

وی با اشاره به راهبرد دشمن برای تغییر اراده‌ها در کشور گفت: قبل از انقلاب، کشور مستعمره آمریکا بود و هزینه کارخانجات سلاح سازی آمریکا را می‌داد، انقلاب این معادلات را بهم زد و آمریکا با تحمیل جنگ می‌خواست دوباره برای خود جای پا باز کند.

سردار شاهوار پور با اشاره به اینکه صدام و حزب بعث نیز به کشور و خوزستان طمع داشتند و می‌خواستند ایران را اشغال کند افزود: عراق در جنگ تحمیلی با ۱۲ لشکر به ایران یورش آورد که حضور اقشار مختلف مردم معادلات دشمن را بهم ریخت.

فرمانده سپاه خوزستان ادامه داد: اوایل انقلاب گروهک‌ها، کشور را ناامن کرده بودند و در دانشگاه‌ها تولید ناامنی می‌کردند و بنی صدر نیز به تشدید این اختلافات دامن زده بود، این مسایل دشمن را به طمع انداخته بود.

وی متذکر شد: در آن شرایط سخت ایران به خود اتکا نمود و خودمان را تقویت کردیم، ما با داشتن سرمایه‌هایی همچون رهبری، مردم، کارگران و کشاورزان پای دفاع از کشور ایستادیم و مدل جدیدی از دفاع ارایه کردیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها