همزمان با هفته دفاع مقدس؛
همایش رهروان فاطمی با هدف تکریم مقام زن و تبیین الگوی سوم زن مسلمان با حضور جمعی از بانوان اردبیل در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اردبیل برگزار شد
کد خبر: ۶۱۹۰۴۹
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۴ - 26September 2023

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اردبیل، همایش رهروان فاطمی  امروز (سه شنبه) با حضور جمعی از خانواده‌های شهدا، زنان ایثارگر و دختران گام دومی به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اردبیل و بسیج جامعه زنان اردبیل در مرکز فرهنگی و باغ موزه دفاع مقدس استان اردبیل برگزار شد.

 مسئول بسیج جامعه زنان استان اردبیل در این همایش به تبیین نقش بانوان در دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت: زنان نقش مهمی در پشتیبانی از رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس داشتند.

«حامدی»ایثار خانواده‌های شهدا به ویژه مادران و همسران شهدا و جانبازان را متذکر شد و گفت: امروز خانواده‌های شهدا نقش مهمی در جنگ شناختی بر عهده دارند چراکه جنگ امروز که جنگ عقیده و فکر است خانواده‌های شهدا و جانبازان الگوهای تمام نشدنی در دفاع از عفاف و حجاب هستند.

وی همچنین از دختران گام دومی خواست با ترویج فرهنگ فاطمی در جامعه زمینه‌ساز تحقق گام دوم انقلاب اسلامی شوند.

 مدیرکل امور بانوان استانداری اردبیل نیز در این همایش به ویژگی‌های حضرت فاطمه زهرا (س) اشاره کرد و گفت: محبت و مودت اساس خانواده های ایرانی است.

وی به سبک زندگی فاطمی اشاره کرد و گفت: صداقت و امانت در هر خانواده‌ای در جریان باشد آن خانواده رستگار و سعادتمند است.

« افسانه جهانی» از دروغگویی، خیانت و مخالفت بی‌دلیل و منطق با شوهر را عامل افزایش طلاق در جامعه عنوان کرد و گفت: امروز دشمنان اسلام با ترویج سبک زندگی غربی از طریق فضای مجازی درصدد تغییر ذائقه جوانان هستند از این‌رو خانواده‌ها نقش مهمی در پرورش دختران و مقابله با توطئه‌های دشمنان دارند.

وی به بحران در خانواده‌های غربی اشاره کرد و گفت: با تبیین شرایط خانواده در غرب بین نسل جوان به راحتی می‌توان سراب ترسیم شده دشمنان پیش‌ چشمان دختران در جامعه را از بین برده و فتنه دشمنان را خنثی کرد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها