مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان:
کاظمی گفت: امروز سربازان عزیز از مقام، منزلت و جایگاه اجتماعی خاصی در نیروهای مسلح و به خصوص در سپاه پاسداران برخوردارند و تاکید بر این است که محیط‌های سربازی باید محیطی سرشار از نشاط، شادابی، معنویت، برادری، صفا و صمیمیت باشد.
کد خبر: ۶۱۹۰۶۳
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۶ - 26September 2023

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از گرگان، «محمدرضا کاظمی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گلستان امروز سه شنبه 4 مهر در نشست صمیمی با سربازان وظیفه حفظ آثار گلستان، ضمن گرامیداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس و تبریک روز سرباز اظهار داشت: فرصت سربازی بهترین فرصت است و شما جوانان باید این فرصت طلایی را مغتنم شمارند واز همه فرصت‌های آن استفاده کنند.

سرهنگ کاظمی گفت: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی و هدایت‌ها و تاکیدات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب نگاه به سرباز کاملا تغییر کرد تا جایی که از سرباز و سربازی به عنوان یک خدمت مقدس و نوعی فداکاری برای کشور عزیزمان یاد می‌شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گلستان در ادامه تاکید کرد: امروز سربازان عزیز از مقام، منزلت و جایگاه اجتماعی خاصی در نیروهای مسلح و به خصوص در سپاه پاسداران برخوردارند و تاکید بر این است که محیط‌های سربازی باید محیطی سرشار از نشاط، شادابی، معنویت، برادری، صفا و صمیمیت باشد.

سربازان امروز از مقام و منزلت خاصی در نیروهای مسلح برخوردارند

سربازان امروز از مقام و منزلت خاصی در نیروهای مسلح برخوردارند

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار