فرمانده مرزبانی گلستان به‌مناسبت روز سرباز پیام تبریکی صادر کرد.
کد خبر: ۶۱۹۰۷۴
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵ - 26September 2023

پیام تبریک فرمانده مرزبانی گلستان به‌مناسبت روز سرباز

به گزارش دفاع‌پرس از گرگان، سرهنگ «احمدرضا حاتمی» فرمانده مرزبانی استان گلستان به مناسبت چهارمین روز از هفته دفاع مقدس در پیامی فرا رسیدن روز سرباز را به تمامي سربازان غیور ایران اسلامی به ویژه سربازان دلیر مرزبانی استان تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی موهبتی بزرگ و الهی است و مردان جوان این مرز و بوم با افتخار لباس مقدس سربازی بر تن نموده و از کیان نظام مقدس و کشور عزیزمان دفاع می‌کنند.

تاریخ پر افتخار ایران اسلامی یادآور روز‌های بزرگ و غرور انگیز و لحظه‌های حساس و سرنوشت سازی است که بر پیشانی آن نام سربازان می‌درخشد.

ایران اسلامی همواره صحنه رشادت، ایثار و دلاوری‌های مردان جوانی بوده است که به دور از هیاهو‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی جان عزیزشان را در طبق اخلاص نهاده و در حراست از مرز‌های این خاک پاک عاشقانه استقامت کرده اند.

هشت سال دفاع مقدس ما مهر تأییدی است برافتخار آفرینی سربازان آن جوانان غیوری که با تبعیت از ولایت و فرامین بنیان گذار انقلاب اسلامی پوزه استکبار جهانی را به خاک مالیدند و مانع از جدایی حتی ذره‌ای از خاک پاکمان شدند.

اینجانب فرارسیدن روز سرباز که مصادف با چهارمین روز از هفته دفاع قدس است را به تمامی سربازان قهرمان ایران اسلامی و به ویژه سربازان غیور مجموعه مرزبانی استان تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم شاهد تداوم پیروزی‌های شگرفت این سربازان عزیز در صیانت از ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های انقلابی باشیم.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها