رئیس کل دادگستری استان کرمان خبر داد؛
حجت‌السلام «حمیدی» از دستگیری سرشبکه و تحریک‌کننده اغتشاشات در کرمان خبر داد و گفت: تحقیقات اطلاعاتی بیانگر آن است متهم به‌صورت گسترده با معاندین جمهوری اسلامی ارتباط داشته است.
کد خبر: ۶۱۹۶۵۹
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۰ - 28September 2023

دستگیری سرشبکه و تحریک‌کننده اغتشاشات در کرمان

به گزارش  دفاع‌پرس از کرمان، حجت‌السلام «ابراهیم حمیدی» رئیس کل دادگستری کرمان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی انجام اقدامات منسجم اطلاعاتی و فنی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه استان کرمان یکی از سرشبکه‌های اصلی تحریک‌کننده اغتشاشات که به‌صورت مسلحانه با ایجاد شبکه قصد ایجاد ناآرامی با هدف ایجاد اغتشاش در کرمان را داشت دستگیر شد.

وی افزود: پس از انجام چندین ماه رصد اطلاعاتی و در یک عملیات و با دستور مقام قضایی متهم در مخفیگاهش در یکی از شهرستان‌های استان کرمان دستگیر شد و چندین سلاح گرم و سرد به همراه مقادیری مهمات جنگی از محل مخفیگاه این فرد کشف و ضبط شد.

رئیس کل دادگستری استان کرمان ادامه داد: تحقیقات اطلاعاتی بیانگر آن است متهم به‌صورت گسترده با معاندین جمهوری اسلامی، سرکردگان اغتشاشات و اعتراضات مسلحانه سال گذشته و برخی مدیران رسانه‌های تروریستی خارج‌نشین و سران منتسب به سلطنت‌طلبان در خارج از کشور ارتباط داشته است. متهم به‌صورت گسترده در فضای مجازی مانند اینستاگرام، تلگرام، توئیتر و واتساپ در خصوص تشویش اذهان عمومی و تبلیغ علیه نظام فعالیت داشته است.

حجت‌الاسلام حمیدی ضمن هشدار جدی به کسانی که قصد برهم زدن نظم و امنیت شهروندان را دارند، اظهار کرد: مرتبطین دیگر این پرونده نیز تحت رصد اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان(عج) هستند و دستگاه قضایی و اطلاعاتی استان کرمان تا زمان دستگیری تمام اعضای این باند به تلاش خود ادامه می‌دهد.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار