فرمانده انتظامی استان خوزستان:
سردار میرفیضی ضمن تبریک هفته دفاغ مقدس، فعالیت در این حوزه را یک افتخار و سعادت دانست و گفت: دفاع مقدس نقطه آغازین جبهه مقاومت و سرچشمه اقتدار امروز ایران اسلامی است.
کد خبر: ۶۱۹۶۶۳
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۶ - 28September 2023

دفاع مقدس سرچشمه اقتدار امروز ایران اسلامی استبه گزارش دفاع‌پرس از اهواز، سردار «سید محمود میرفیضی» فرمانده انتظامی استان خوزستان امروز با حضور در اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان ضمن بازدید از مدیریت‌ها و بخش ‌های مختلف اداره کل با سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار ضمن تبریک هفته دفاغ مقدس، فعالیت در این حوزه را یک افتخار و سعادت دانست و اظهار داشت: دفاع مقدس نقطه آغازین جبهه مقاومت و سرچشمه اقتدار امروز ایران اسلامی است.

سردار میرفیضی گفت: رویکرد فرهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس باعث تکامل و وحدت رویه نیروهای مسلح در کشور شده است.

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: درب شهادت هر روز به روی فرزندان ملت در نیروهای انتظامی باز است و همکاران من با تاسی از فرهنگ دفاع مقدس با آغوشی باز و برای آسایش و رفاه مردم از شهادت استقبال می‌کنند.

وی متذکر شد: عملکرد اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس به خصوص در سالیان اخیر قابل توجه و مطلوب است به خصوص از زمانی که تعامل بسیار خوبی با دیگر نیروهای مسلح استان از جمله نیروی انتظامی برقرار شده است و چکیده این وحدت رویه را ما در برنامه های هفته دفاع مقدس شاهد هستیم.

سردار مرادحاجتی نیز در این دیدار به شرح وظایف اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان پرداخت و ضمن ارائه گزارشی از آخرین فعالیت‌های استان در این حوزه بیان داشت: ما به عنوان نهاد فرهنگی ستادکل نیروهای مسلح خود را متعلق به همه یگان‌های نظامی و انتظامی می‌دانیم.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان گفت: نیروی انتظامی استان در حوزه تاریخ شفاهی، چاپ کتاب و نهضت خاطره گویی باید بیش از پیش با مجموعه ما ارتباط بگیرد تا بتوانیم نقش حماسی این نیرو را در قالب های مختلف و در موزه دفاع مقدس استان به نسل های آینده تحویل دهیم.

انتهای پیام/

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار