به روز شده در: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۹
سردار شاهچراغی:
فرمانده «سپاه کربلا»ی استان مازندران گفت: دشمنان باید بدانند که شاید گاهی فشار سیاسی یا اقتصادی ما را درگیر خود کند، ولی آنگاه که ولی امر؛ ما را فرا بخواند، هیچ تعلقی در دنیا نم‌ی‏تواند ما را از انجام تکلیف فارغ کند.
کد خبر: ۶۲۰
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۸ - 22June 2013

فرمان ولی‌امر حجت است

به گزارش خبرگزاری دفاع مقدس، سردار سیدمحمدتقی شاهچراغی که در مراسمی میثاق با آرمانهای امام خمینی(ره) و شهدا در مهدیشهر سمنان سخن میگفت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دوران دفاع مقدس با اشاره به خاطراتی از روزهای آتش و خون اظهار کرد: روزهای جنگ اگر چه سخت و طاقتفرسا بود ولی آن روزهای عاشقانه و عارفانه بود دیگر تکرار نخواهد شد.

وی ادامه داد:گام برداشتن به سوی جبهه، دل شیر میخواست و همه رزمندگان شیرددل بودند. انسانهایی که جانشان را در کف دستشان گرفتند و جانشان را در راه دین و آیین فدا کردند.

سردار شاهچراغی یادآور شد: اگر میگوییم که ملت ما ملتی استوار و محکم است، سخنی جدیای است که دشمنان باید بدانند. شاید گاهی فشار سیاسی یا اقتصادی ما را درگیر خود کند، ولی آنگاه که ولی امر ما را فرا بخواند، هیچ تعلقی در دنیا نمیتواند ما را از انجام تکلیف فارغ کند، همانگونه که در حماسه سیاسی 24 خردادماه اطاعتپذیری از رهبری را به همگان ثابت کردیم.

وی یادآور شد: امام حسین(ع) زیر بار ظلم نرفت و به واسطه این ایستادگی قرنهاست که ما به خود میبالیم که پیرو آن امام همام هستیم. امام خمینی (ره) نیز زیر بار ظلم و جور نرفت تا ظلم را از هم گسست و پس از ایشان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در برابر ظلم ایستادند و ما پشت سر ایشان ایستادهایم و به واسطه این ایستادگی جهان در حال تحول است و علیرغم تلاشهای دشمنان، اسلام روز به روز به سوی پیروزی قدم برمیدارد و ما در این راه ذرهای شک به خود راه نمیدهیم.

برچسب ها: سردار شاهچراغی
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها