دفاع‌پرس گزارش می‌دهد؛
شهید مهدی اسماعیل‌زاده در وصیتنامه خود نوشته است: هم اکنون که روز‌های آخر عمرم را می‌گذرانم، اشک شوق در چشمانم حلقه زده است.
کد خبر: ۶۲۰۴۹۲
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۰۰:۳۲ - 04October 2023

به گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، در بین شهدای نجف آباد، یک شهید به نام «مهدی اسماعیل زاده» فرزند علی وجود دارد که ۲۰ شهریور ۶۴ در ۲۱ سالگی طی عملیات قادر در حوالی اشنویه به شهادت می‌رسد و (احتمالاً سال‌ها بعد تفحص) در قطعه سه، ردیف هشت گلزار شهدای نجف آباد به خاک سپرده می‌شود. به احتمال زیاد، این مصاحبه مربوط به همین شهید باشد. پدر این شهید نیز طبق خاطرات ثبت شده از خانواده شهید، طلبه، رزمنده و جانباز دفاع مقدس بوده و در روستا‌های محروم منطقه، فعالیت می‌کرده است.

اشک شوق برای رسیدن به آرزوی شهادت

شهید مهدی اسماعیل‌زاده در بخشی از آخرین وصیتش که حدود ۱۴ روز قبل از شهادت تنظیم شده، نوشته است: خدایا تو را شکر می‌کنم و از تو می‌خواهم مرا در زمرۀ شهدایت قرار بده. خداوند، هم اکنون که روز‌های آخر عمرم را می‌گذرانم، اشک شوق در چشمانم حلقه زده است. به این امید که به من لیاقت مردن در راه خودت را عطا بفرمایی. گرچه من این لیاقت را ندارم. در این مدت کوتاهی که در جبهه‌ها بودم، دریافتم که نزدیک‌ترین و سریع‌ترین راه برای رسیدن به تو، شهادت است. پس از تو تقاضا دارم مرا به آرزویم برسان.

انتهای پیام/ 141

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها