در پیامی به‌مناسبت عملیات پیروزمندانه «طوفان الاقصی»؛

سرلشکر باقری: عملیات «طوفان الاقصی» کابوس فروپاشی رژیم صهیونیستی را برای سران این رژیم به یقین تبدیل کرد

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی تأکید کرد: عملیات غرورآفرین طوفان الاقصی کابوس فروپاشی رژیم صهیونیستی را برای سران این رژیم به یقین تبدیل و ثابت کرد تلاش‌های مذبوحانه‌ای مانند «عادی‌سازی روابط» نمی‌تواند روند فروپاشی خانه عنکبوت را به تأخیر بیندازد.
کد خبر: ۶۲۱۵۴۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۰ - 08October 2023

سرلشکر باقریبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پی عملیات پیروزمندانه و غرورآفرین «طوفان الاقصی» پیام تبریکی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَأُخْرَىٰ تُحِبُّونَهَا ۖ نَصْرٌ مِنَ اللَّهِ وَفَتْحٌ قَرِیبٌ ۗ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِینَ
و [رحمتى] دیگر که آن را دوست دارید، یارى و پیروزى نزدیکى از جانب خداست؛ و مؤمنان را [بدان]بشارت ده.

عملیات ترکیبی و غرورآفرین گروه‌های مبارز فلسطینی تحت عنوان «طوفان الاقصی» علیه مواضع و استحکامات رژیم تا بن دندان مسلح صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی، بار دیگر هیبت دروغین و قدرت پوشالی این رژیم اشغالگر را به اثبات رساند.

رزمندگان مقاومت فلسطینی در این عملیات غافلگیرانه که از هوا، دریا و زمین علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی تدارک دیده بودند، صحنه‌های درخشانی از مقاومت و ایستادگی یک ملت رنج‌دیده و تحت ستم را به منصه ظهور نشاندند؛ ملتی که پس از چند دهه ظلم و ستم تحمیلی، اکنون به پشتوانه نسل جوان با انگیزه و متکی بر اسلام و در سایه اعتماد به وعدهٔ الهی، به چنان قدرتی دست یافته است که تحلیلگران و استراتژیست‌های نظامی جهان را به حیرت واداشته است.

اگر روزی انتفاضه‌ی سنگ تنها ابزار دفاعی ملت بی‌دفاع فلسطین بود، امروز، اما مبارزان فلسطینی به توانمندی و رشدی رسیده‌اند که قادرند در یک عملیات ترکیبی پیچیده، با شلیک هزاران راکت و موشک، ضربات سهمگینی به دشمن صهیونیستی وارد سازند و توان پدافندی و گنبد آهنین او را به تمسخر بگیرند.

این جنگ‌افزار‌های دفاعی آنگاه که با روحیه شهادت‌طلبی جوانان باانگیزه فلسطینی همراه می‌شود، چنان قدرتی تولید می‌کند که همچون سیلی بنیان‌کن، هیمنه رژیم صهیونیستی را فرو می‌پاشد.

حرکت توفنده طوفان الاقصی، محصول خشم مقدسی است که دشمن صهیونیستی نسبت به خود در ملت تحت ستم فلسطین کاشته و اکنون باید درو کند.

طوفان الاقصی کابوس فروپاشی رژیم صهیونیستی را برای سران این رژیم به یقین تبدیل و ثابت کرد برخی تلاش‌های مذبوحانه مانند نمایش مضحک روند عادی‌سازی، قادر نخواهد بود روند رو به افول و فروپاشی خانه عنکبوت را کُند کرده و یا به تأخیر بیندازد.

ضمن تبریک این پیروزی غرورآفرین به مبارزان و مجاهدان فلسطینی، رجاء واثق دارم، دیر نخواهد بود روزی که جوانان فلسطینی، مسجد الاقصی را از اسارت دشمن صهیونیستی آزاد خواهند کرد. این وعده الهی است که ظلم پایدار نخواهد ماند و اراده مردم مظلوم فلسطین بر ظالمان پیروز خواهد شد. بشارت قرآنی «الیس الصبح بقریب» افق روشنی به روی مجاهدان گشوده است.

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح
سرلشکر پاسدار محمد باقری

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار