ما متحدیم/ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان:

بیش از ۱۰۰ دانش آموز دلیجانی رهسپار اردو‌های راهیان نور می‌شوند

سرهنگ نباتی گفت: مرحله اول اعزام راهیان نور دانش‌آموزان دلیجانی از ۲۵ آبان آغاز می‌شود و در این مرحله ۱۳۲ دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد.
کد خبر: ۶۳۰۴۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۹ - 14November 2023

بیش از ۱۰۰ دانش آموز دلیجانی رهسپار اردو‌های راهیان نور می‌شوندسرهنگ پاسدار «مهدی نباتی» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در اراک در خصوص اردوهای راهیان نور اظهار داشت: هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور را آشناسازی اقشار مختلف مردمی و نیز افزایش اثربخشی فرهنگ دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و اردوهای راهیان نور ظرفیتی مشهود برای آشنایی بیشتر نسل امروز با تاریخ شهامت، شهادت و فداکاری است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دلیجان گفت: قسمت عمده‌ای از فرهنگ ما مربوط به فرهنگ ایثار و شهادت و نیز آگاهی، علم و دانایی است که می‌توان از طریق برگزاری برنامه راهیان نور آن ر کسب کرد.

وی افزود: نسل جوان انقلاب باید هر چه بیشتر به واقعیت‌ها نزدیک شود و اعزام کاروان‌های راهیان نور ظرفیتی مؤثر با اثرگذاری بالای فرهنگی است.

سرهنگ نباتی بیان داشت: مرحله اول اعزام راهیان نور دانش‌آموزان دلیجانی از ۲۵ آبان آغاز می‌شود و در این مرحله ۱۳۲ دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام خواهند شد.

این مسئول ادامه داد: اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی به مدت چهار روز برگزار می‌‎شود و عزیزان از مناطق مختلف عملیاتی مانند اروند، شلمچه و دیگر مناطق در کنار اجرای برنامه های فرهنگی، بازدید خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار