ما متحدیم/ مسئول اردویی و گردشگری سپاه نینوای گلستان در گفت‌وگو با دفاع‌پرس مطرح کرد؛

بازدید هزار و ۳۸۰ دانش‌آموز دختر گلستانی از مناطق عملیاتی جنوب کشور

«سادات حسینی» گفت: از ابتدای آبان امسال تاکنون هزار و ۳۸۰ دانش‌آموز دختر به مناطق عملیاتی اعزام شده‌اند و پیش‌بینی می‌شود تا پایان اعزام دانش‌آموزی (دختر و پسر) ۳ هزار نفر از دانش‌آموزان استان از این مناطق بازدید کنند.
کد خبر: ۶۳۰۶۴۵
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۶ - 15November 2023

بازدید هزار و ۳۸۰ دانش آموز دختر گلستانی از مناطق عملیاتی جنوب کشور

سرهنگ «سیداحمد سادات‌حسینی» مسئول اردویی و گردشگری سپاه نینوای استان گلستان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس اظهار داشت: از ابتدای آبان ۱۴۰۲ تاکنون هزار و ۳۸۰ دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی اعزام شده‌اند و پیش‌بینی می‌شود تا پایان اعزام دانش آموزی (دختر و پسر) ۳ هزار نفر از دانش آموزان استان از این مناطق بازدید کنند.

سادات حسینی افزود: دانش آموزان عزیز در اردوی راهیان پیشرفت از سد کرخه و در اردو‌های راهیان نور از یادمان‌های فتح المبین، شلمچه، اروندکنار و هفت تپه بازدید می‌کنند و نمایی از رزمی فرهنگی را در مجتمع شهید باکری خرمشهر به نظاره خواهند نشست.

این مسئول تاکید کرد: راهیان نور بهترین فرصت برای آشنایی دانش آموزان با فرهنگ ایثار و جهاد و شهادت و تجدید میثاق با آرمان‌های حضرت امام راحل، رهبر معظم انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس است.

سادات حسینی تصریح کرد: حماسه هشت سال دفاع مقدس که با توکل به خدا و به برکت رهبری حضرت امام خمینی (ره) و جانفشانی رزمندگان به پیروزی رسید، باید برای نسل نوجوان و دانش آموزان شناسانده شود تا آنان این راه با شکوه را با احساس امید و عزت ادامه دهند.

وی افزود: از دختران خوبم تقاضامندم فضای نورانی یادمان‌های شلمچه، دهلاویه، فکه و‌... را قدر بدانید تا در برگشت از این سفر معنوی به عنوان سفیر شهداء روایت گری داشته باشید.

مسئول اردویی و گردشگری سپاه نینوای استان گلستان با اشاره به حمله اسرائیل علیه ملت مظلوم غزه را ناجوانمردانه برشمرد و متذکر شد: جنگ ناجوانمردانه و وحشیانه از خلق و خوی جبهه استکبار است، ما در دوران جنگ ۸ ساله دفاع مقدس، در ایران شاهد بودیم که چطور صدام بمب‌ها را بر سر زنان و کودکان بی‌دفاع سرازیر می‌کرد و هر زمان در صحنه نبرد کم می‌آورد اقدام به بمباران مردم عادی می‌کرد این روش جبهه استکبار است.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار