در برنامه «به افق فلسطین» مطرح شد؛
سردار اسدی گفت: جمهوری اسلامی ایران شجره طیبه‌ای است که بر روی تمام مستضعفان جهان سایه می‌اندازد؛ لذا چنانچه کسی در غزه، کرانه باختری، لبنان، سوریه، یمن و هر کجای دنیا مظلوم واقع شود، زیر سایه جمهوری اسلامی ایران قرار می‌گیرد.
کد خبر: ۶۳۱۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۱:۵۹ - 20November 2023

مظلومان جهان زیر سایه جمهوری اسلامی ایران قرار می‌گیرند/ بیداری مردم منطقه افزایش یافته استبه گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، سردار سرتیپ «محمدجعفر اسدی» معاون بازرسی قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء (ص) در برنامه تلویزیونی «به افق فلسطین» درباره عملیات طوفان‌الاقصی و حمله ارتش رژیم صهیونیستی به غزه، اظهار داشت: انقلاب اسلامی به محض اینکه در ایران به پیروزی رسید، کشور‌های جهان از شرق و غرب به طور کامل مقابل ما ایستادند و در این راستا افرادی را به عنوان تجزیه‌طلب در اقصی‌نقاط کشورمان بسیج کردند تا رو در روی این انقلاب بایستند، بلکه بدین ترتیب مردمی که از زیر ستم شاهان بیرون آمده‌اند را به زانو درآورند.

سردار اسدی افزود: خدا به ما نعمت ولی‌فقیه را داد و توانستیم با راهنمایی ولی‌فقیه مقابل تجزیه‌طلبان بایستیم؛ اما در شرایطی که هنوز انقلاب اسلامی در کشورمان به دو سالگی نرسیده بود، جنگی جهانی را علیه ما به سرکردگی صدام و پشتیبانی آمریکا به عنوان شیطان بزرگ راه انداختند؛ البته در کنار آن‌ها کشور‌های حاشیه خلیج فارس نیز حضور داشتند.

وی با بیان اینکه علی‌رغم تمام این اقدامات، هشت سال برابر آن‌ها ایستادگی کردیم و توانستیم از آن شرایط عبور کنیم، گفت: وضع منطقه بسیار خوب است، زیرا مردم نسبت به دهه‌های گذشته بیداری، فهم و درک‌شان خیلی افزایش یافته است که این را مدیون حضرت امام خمینی (ره) هستیم. به یاد داریم که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی این قلدر‌های خبیث اعم از آمریکایی و اروپایی‌ها چگونه در منطقه تاخت و تاز می‌کردند، به مردم منطقه زور می‌گفتند و هر کاری که دلشان می‌خواست انجام می‌دادند؛ کسی هم جلودار آن‌ها نبود.

معاون بازرسی قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء (ص) اضافه کرد: این رژیمی که انگلیسی‌ها در فلسطین اشغالی ایجاد کردند، ظرف مدت شش روز بر ارتش کشور‌های عربی پیروز شد؛ اما الان ارتش همین رژیم جعلی مقابل مردمی قرار گرفته که سال‌هاست در حصر قرار دارند و نه‌تنها ایستادگی می‌کنند، بلکه ضربه‌ای هم می‌زنند که برای رژیم صهیونیستی قابل جبران نیست.

سردار اسدی در ادامه بیان کرد: این کاری که فلسطینی‌ها در عملیات طوفان‌الاقصی انجام دادند، خیلی ارزشمند است؛ به عبارت دیگر، فلسطین مثل بچه یتیمی بود که بیش از ۷۰ سال بر سر آن زدند و به او زور گفتند؛ اما به یک‌باره در قالب این عملیات با ظالمان برخورد می‌کند و این اقدام خیلی قیمت دارد.

فرمانده اسبق مستشاران نظامی ایران در سوریه اظهار داشت: برخی دولت‌های منطقه که با رژیم کودک‌کش صهیونیستی سازش کردند، موجب شدند که مقاومت مردم‌شان در برابر صهیونیست‌ها تضعیف شود، اما مردم غزه مردمی با افتخار هستند؛ چون سازشکار نیستند.

وی درخصوص اینکه گفته می‌شود تسلیح مردم غزه توسط ایران انجام شده است، گفت: امروز همگان می‌دانند که کشور‌هایی مانند آمریکا و انگلستان از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند و به همین دلیل ترور‌هایی را در برخی کشور‌ها انجام می‌دهند و انجام این ترور‌ها را هم نشان‌دهنده توان اطلاعاتی خود عنوان می‌کنند؛ حال چگونه است که ایران با وجود محاصره غزه از تمام جهات توانسته اسلحه و مهمات به آن‌جا ارسال کند و کسی هم از انجام چنین اقدامی مطلع نشده است؟

معاون قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیاء (ص) یادآور شد: ایران کشوری است که روزی شاهِ آن نوکر و مطیع آمریکا بود؛ ولی امروز می‌بینید که رئیس جمهور آمریکا به تل‌آویو می‌رود تا از سران رژیم کودک‌کش صهیونیستی حمایت و اعلام کند که «از ایران نترسید، چون ما با شما هستیم».

سردار اسدی عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران شجره طیبه‌ای است که بر روی تمام مستضعفان جهان سایه می‌اندازد؛ لذا چنانچه کسی در غزه، کرانه باختری، لبنان، سوریه، یمن و هر کجای دنیا مظلوم واقع شود، زیر سایه جمهوری اسلامی ایران قرار می‌گیرد؛ به عنوان مثال، روزی دشمنان می‌گفتند که بشار اسد باید از قدرت کنار برود، اما وقتی زیر سایه ایران اسلامی قرار گرفت، حفظ شد.

انتهای پیام/ 231

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها