در آئین گرامیداشت روز پرستار؛

فرمانده نیروی دریایی سپاه: پرستاران نقش ویژه‌ای در سلامت اجتماعی دارند

سردار «تنگسیری» با تأکید بر اینکه پرستاران نقش ویژه‌ای در بهبود سلامت اجتماعی دارند، گفت: شهدایی که در مسیر انقلاب در زمان جنگ تحمیلی یا دوران کرونا به شهادت رسیده‌اند، نماد آزادگی و ایثار هستند.
کد خبر: ۶۳۱۷۵۹
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۲ - 19November 2023

پرستاران نقش ویژه ای در سلامت اجتماعی دارند

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، دریادار پاسدار «علیرضا تنگسیری» فرمانده نیروی دریایی سپاه پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در آئین گرامیداشت روز پرستار اظهار داشت: جامعه اسلامی نباید هیچ‌گاه در مقابل دشمنان اسلام سکوت کند و باید همگان در کنار یکدیگر ایستاده و برای مقابله با دشمنان اسلام و مسلمانان تلاش کنیم.

وی افزود: دشمنان بدانند در راه مقابله با آنان تنها اتکا و ایمان ما به خداست و به جز خداوند از هیچ شخص یا چیزی واهمه نداریم؛ البته خداوند در راه مقابله با دشمنان نسبت به امتحان مسلمانان اقدام می‌کند؛ زیرا بشارت در انتظار مومنان است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه متذکر شد: برای پیروزی انقلاب و اعتلای جمهوری اسلامی ایران بیش از ۳۰۰ مسئول در کنار سایر شهدا به شهادت رسیده‌اند.

دریادار تنگسیری در ادامه به روز پرستار اشاره و عنوان کرد: پرستاران نقش ویژه‌ای در بهبود سلامت اجتماعی داشته و در زمان کرونا شاهد بودیم زمانی که هیچ‌کس حاضر به فعالیت اجتماعی نبودند، اما پرستاران همواره در صحنه حضور داشته و گاهی چندین روز خانواده‌های خود را نمی‌دیدند؛ چون در حال ارائه خدمات به عامه مردم بودند.

به گفته این مقام مسئول، شهدایی که در مسیر انقلاب در زمان جنگ تحمیلی یا دوران کرونا به شهادت رسیده‌اند نمادی برای آزادگی و ایثار اند.

سردار تنگسیری در پایان از جمعی از مدافعات سلامت استان فارس در بیمارستان مسلمین شیراز تجلیل کرد.

انتهای پیام/ ۹۱۱

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار