پیام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام به مناسبت هفته بسیج؛
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج گرامیداشت.
کد خبر: ۶۳۲۰۸۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۴ - 20November 2023
بسیج یادآور عزت، شرافت و مردانگی بندگان شایسته خداوند استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ایلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ایلام با صدور پیامی فرارسیدن هفته بسیج گرامیداشت.
 
متن پیام به شرح ذیل است:
 
هفته بسیج یادآور عزت، شرافت و مردانگی بندگان شایسته خداوند است که خالصانه و عاشقانه خون پاکشان را برای دوام و قوام اسلام و نظام مقدس اسلامی و تبعیت از، ولی فقیه زمان خویش آگاهانه و مفتخرانه و عاشقانه هدیه نموده‌اند.
 
مسلماً آنچه توانست نظام مقدس جمهوری اسلامی را در طول سال‌های پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و در مقابل فتنه گری‌ها و خباثت ها، حفظ و پاسداری بخشد، اندیشه و تفکر بسیجی بوده و هر زمان که گره در کار نظام افتاد، بسیج همچون گره گشایی کارگشا، وارد میدان شده و با دستی که همواره متصل به یدالله بوده، گره از کار گشوده است.  هشت سال دفاع مقدس و ظهور مکتب سلیمانی‌ها تنها نمونه‌هایی بارز و مبین از این ادعاست.
 
تأسیس بسیج مستضعفین توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) بیانگر دوراندیشی و آینده نگری آن شخصیت بزرگ، نسبت به روند حوادث و رخداد‌های فراروی انقلاب اسلامی و حرکت ملت ایران بود و گذر زمان و چالش‌ها و فتنه‌هایی که در پهنه میهن اسلامی طی بیش از چهار دهه اخیر پدید آمد نشان داد که اگر تدبیر حکیمانه آن پیر سفر کرده در شکل گیری نیروی راهبردی بسیج نبود، چه بسا سرنوشت بسیاری از عرصه‌های مبارزه با دشمنان به گونه‌ای دیگر رقم می‌خورد.
 
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام، ضمن گرامیداشت و تبریک هفته بسیج خدمت عموم ملت ایران بویژه بسیجیان جان برکف و پاسداران انقلاب اسلامی، بر دفاع از آرمان‌های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره)، ادامه راه پرافتخار شهدای والامقام، و عمل به منویات، ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) تأکید می‌نماید.
 
انتهای پیام/
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار