فرمانده سپاه سیمرغ خبر داد؛
سرهنگ «پورقربان» از اجرای ۴۶۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان سیمرغ خبر داد و گفت: این برنامه‌ها به همت و تلاش مضاعف قرارگاه‌ها، کارگروه‌ها و کمیته‌های محله مهدوی برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۳۲۰۹۸
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۶ - 20November 2023

اجرای ۴۶۰ برنامه به مناسبت هفته بسیج در شهرستان سیمرغبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از ساری، سرهنگ «حسن پورقربان» فرمانده سپاه سیمرغ امروز در نشست با خبرنگاران که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد، اظهار داشت: هفته بسیج امسال با شعار «بسیج امید ملت ایران» همراه با ۴۶۰ برنامه خاص و ویژه با موضوعات مختلف توسط رده‌ها و پایگاه‌ها‌ی مقاومت بسیج در سیمرغ به اجرا در می‌آید که این برنامه‌ها به همت و تلاش مضاعف قرارگاه‌ها، کارگروه‌ها و کمیته‌های محله مهدوی در طول هفته بسیج برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به تقارن هفته بسیج با مسئله جنگ غزه، جنایت رژیم کودک کش و خونخوار اسرائیل مسیر اجرای برنامه‌ها در این هفته در قالب نشست‌های روشنگری و جهاد تبیین حول این محور است.

فرمانده سپاه سیمرغ ادامه داد: از مهمترین و شاخص‌های برنامه اجرایی این هفته می‌توان به برنامه مشق عفیفانه «تجلیل از دانش آموزان محجبه»، نشست روشنگری و طرح «دختران پرواز» که در قالب اردو فرهنگی و تربیتی توسط بسیج جامعه زنان و بسیج دانش آموزی صورت گرفته اشاره کرد.

سرهنگ پورقربان گفت: گروه‌های جهادی در طول هفته بسیج در زمینه‌های مختلف به مردم ویژه مناطق محروم خدمات ارائه می‌دهند.

وی تصریح کرد: برنامه‌های علمی، عملیاتی، امنیتی و فعالیت گشت رضویون به صورت دائم، عطر افشانی و غبارروبی مزار شهدا، نمایشگاه دستاورد‌های امنیت، دیدار با خانواده معظم شهدا، تجلیل از فرماندهان پایگاه‌ها و بسیجیان نمونه و تجلیل از اصحاب رسانه و خبرنگاران، ویزیت رایگان، مسابقات نقاشی و ... از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان سیمرغ به شمار می‌آید.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار