اولین یادواره شهدای دانش آموز مناطق محروم بهشهر برگزار شد

اولین یادواره شهدای دانش آموز مناطق محروم بهشهر و بزرگداشت شهدای دانش آموز کشور و غزه برگزار شد.
کد خبر: ۶۳۲۰۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۴ - 20November 2023

بزرگداشت شهدای دانش آموز کشور و غزه برگزار شدبه گزارش دفاع‌پرس از ساری، به همت قرارگاه محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا و با حضور مسئول قرارگاه محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا، حجت الاسلام «رضاپور» نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران، «آخوندی» بخشدار یانه سر بهشهر، نمایندگانی از آموزش و پرورش و سپاه بهشهر و دانش آموزان عصر دوشنبه اولین یادواره شهدای دانش آموز مناطق محروم در روستای کیاسر بهشهر در بخش یانه سر و بزرگداشت ۳۶ هزار شهید دانش آموز کشور و گرامیداشت شهدای غزه برگزار شد.

«رضا سلیمان نژاد» مسئول قرارگاه محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا، در این یادواره اظهار داشت: همه ما مهمان خان با کرامت شهدا هستیم و یادواره امروز گامی برای حرکت در مسیر شهداست تا مصمم‌تر از گذشته در این راه گام برداریم.

وی افزود: مراسم بزرگداشت نام و یاد شهدا باید ره توشه ما باشد و بتوانیم از این سفره بهره‌مند شویم.

مسئول قرارگاه محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا یادآور شد: باید به این فکر کنیم که چه شد که شهدا در این مسیر قرار گرفته و به جبهه رفتند.

این مسئول با بیان اینکه تا زمانی که استعمار و باطل وجود دارد باید مبارزه شود، افزود: غزه مدتی است که درگیر جنگ با اسراییل است و مادامی که ظلم و ستم وجود دارد باید نیرو‌های آزادی خواه باشند و در برابر ظلم و ستم سردمدار بودند.

به گفته مسئول قرارگاه محرومیت زدایی و پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا، امروز غزه در دفاع از سرزمین و خانواده به صف شد.

حجت الاسلام «محمدعلی رضاپور» نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: این یادواره ابتکار خوب در این موقعیت حساس است.

نماینده ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی مازندران یادآور شد: مازندران دارای یکهزار و ۷۰۰ شهید دانش آموز است که بیش از ۱۰ درصد کل شهدای مازندران را تشکیل می‌دهند و باید در راستای عمل به وصیت شهدا و راه و روش شهدا ثابت قدم باشیم.

انتهای پیام/ عباس جهانتاب

نظر شما
پربیننده ها