معاون فرهنگی سپاه قدس گیلان خبر داد:
«‌پوراسماعیلی» از ارسال ۷۵ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ملی «مدرسه عشق» خبر داد و گفت: مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره مدرسه عشق دیماه امسال در رشت برگزار می‌شود.
کد خبر: ۶۳۲۱۱۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۶ - 20November 2023

ارسال ۷۵ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ملی «مدرسه عشق»به گزارش دفاع‌پرس از رشت، «‌محمد پوراسماعیلی» معاون فرهنگی سپاه قدس استان گیلان امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با اعلام خبر ارسال ۷۵ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره ملی «مدرسه عشق»، اظهار داشت: دبیرخانه این جشنواره ملی در گیلان است.

وی با بیان اینکه همه با هم اولین‌های انقلاب را در این جشنواره روایت می‌کنیم، ادامه داد: هم‌اینک هیئت داوران در حال داوری آثار ارسال شده به این دبیرخانه هستند.

معاون فرهنگی سپاه قدس گیلان ادامه داد: این آثار در بخش‌هایی شامل؛ هنرهای تصویری و نمایشی، سرود و موسیقی، نوآوری و ابتکارات جدید پایگاهی، ادبیات و شعر، پویانمایی و هنرهای تجسمی از سراسر کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است.

پوراسماعیلی با بیان اینکه محورهای اصلی این جشنواره هم در بخش‌های امیدآفرینی، فرهنگ کار و تولید، جمعیت، حل مشکلات محله به توان مردم، جهاد برای مردم، بانوی ایرانی، ایران زیبا، ایران قوی، جامعه آگاه و قهرمانان ملی است، افزود: این جشنواره از مردادماه امسال کار خود را آغاز کرده و مهلت ارسال آثار تا بیستم آبان‌ماه نیز ادامه داشت و خوشبختانه اقشار مختلف مردم استقبال خوبی از این جشنواره داشتند.

وی با بیان اینکه مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره مدرسه عشق دیماه امسال در رشت برگزار می‌شود، گفت: در این مراسم در هر رشته سه اثر برتر برگزیده از سوی هیئت دواران تعیین و قدردانی می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار