رئیس کل ستاد نیرو‌های مسلح با فرماندهان ارشد سپاه استان کرمان دیدار کرد تا از نزدیک در جریان روند گزارش‌های واصله قرار گیرد.
کد خبر: ۶۳۲۱۲۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۱ - 20November 2023

سرلشکر باقری با فرماندهان ارشد سپاه استان کرمان دیدار کردبه گزارش گروه دفاعی و امنیتی دفاع‌پرس، سرلشکر محمد باقری شامگاه دوشنبه ۲۹ آبان جاری همزمان با اولین روز هفته بسیج با فرماندهان ارشد سپاه ثارالله استان کرمان با هدف ارزیابی و نظارت مستقیم و بررسی روند گزارش‌های واصله دیدار کرد.

رئیس کل ستاد نیرو‌های مسلح در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: درختی که شهید سلیمانی غرس کرد، امروز ثمره آن را به‌خوبی می‌بینیم.

سرلشکر باقری ادامه داد: هفته بسیج را به بسیجیان عزیز و همه عزیزان خدمتگزار در بسیج تبریک عرض می‌کنم.

رئیس کل ستاد نیرو‌های مسلح با اشاره به مجموعه گزارشات احصا شده بیان داشت: این گزارشات بیانگر پیشرفت در سپاه ثارالله استان کرمان است که جای تشکر دارد و از همه زحمات و تلاش‌های صورت گرفته تقدیر و تشکر می‌کنم.

در همین حال فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: جمع‌بندی نظارت‌های میدانی نیرو‌های مسلح شامل سپاه، نیرو‌های نظامی و انتظامی مستقر در استان کرمان با حضور رئیس کل ستاد نیرو‌های مسلح و هیئت‌رئیسه سپاه و سازمان بسیج انجام می‌شود.

سردار محمدعلی نظری بیان کرد: نظارت‌ها طی سه هفته با حضور معاونین و حوزه‌های تخصصی از رزم و اقدامات فرهنگی و تبیینی صورت گرفته توسط سپاه، ارتش و نیروی انتظامی در طول سال انجام می‌گیرد و به‌عنوان یک تحلیل ارائه می‌شود تا رفع معایب و نواقص در راستای خدمت بیشتر برای مردم‌یاری و امنیت پایدار صورت گیرد.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها