سرلشکر باقری با فرماندهان ارشد سپاه استان کرمان دیدار کرد

رئیس کل ستاد نیرو‌های مسلح با فرماندهان ارشد سپاه استان کرمان دیدار کرد تا از نزدیک در جریان روند گزارش‌های واصله قرار گیرد.
کد خبر: ۶۳۲۱۲۳
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۱ - 20November 2023

سرلشکر باقری با فرماندهان ارشد سپاه استان کرمان دیدار کردبه گزارش گروه دفاعی و امنیتی دفاع‌پرس، سرلشکر محمد باقری شامگاه دوشنبه ۲۹ آبان جاری همزمان با اولین روز هفته بسیج با فرماندهان ارشد سپاه ثارالله استان کرمان با هدف ارزیابی و نظارت مستقیم و بررسی روند گزارش‌های واصله دیدار کرد.

رئیس کل ستاد نیرو‌های مسلح در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌ویژه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: درختی که شهید سلیمانی غرس کرد، امروز ثمره آن را به‌خوبی می‌بینیم.

سرلشکر باقری ادامه داد: هفته بسیج را به بسیجیان عزیز و همه عزیزان خدمتگزار در بسیج تبریک عرض می‌کنم.

رئیس کل ستاد نیرو‌های مسلح با اشاره به مجموعه گزارشات احصا شده بیان داشت: این گزارشات بیانگر پیشرفت در سپاه ثارالله استان کرمان است که جای تشکر دارد و از همه زحمات و تلاش‌های صورت گرفته تقدیر و تشکر می‌کنم.

در همین حال فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: جمع‌بندی نظارت‌های میدانی نیرو‌های مسلح شامل سپاه، نیرو‌های نظامی و انتظامی مستقر در استان کرمان با حضور رئیس کل ستاد نیرو‌های مسلح و هیئت‌رئیسه سپاه و سازمان بسیج انجام می‌شود.

سردار محمدعلی نظری بیان کرد: نظارت‌ها طی سه هفته با حضور معاونین و حوزه‌های تخصصی از رزم و اقدامات فرهنگی و تبیینی صورت گرفته توسط سپاه، ارتش و نیروی انتظامی در طول سال انجام می‌گیرد و به‌عنوان یک تحلیل ارائه می‌شود تا رفع معایب و نواقص در راستای خدمت بیشتر برای مردم‌یاری و امنیت پایدار صورت گیرد.

انتهای پیام/ 161

نظر شما
پربیننده ها