ما متحدیم/ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مانه و سملقان:

راهیان نور بهترین فرصت برای جهاد تبیین است

قویدل گفت: راهیان نور بهترین فرصت برای جهاد تبیین و مؤثرترین برنامه برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده ایران اسلامی است.
کد خبر: ۶۳۲۱۶۳
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۲ - 21November 2023

راهیان نور بهترین فرصت برای جهاد تبیین و مؤثرترین برنامه برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده ایران اسلامی استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس در خراسان‌ شمالی، مراسم اعزام اولین کاروان راهیان نور دانش آموزی از شهرستان مانه و سملقان به مناطق عملیاتی برگزار شد.

در این مراسم سرهنگ پاسدار «وحید قویدل» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مانه و سملقان اظهار داشت: اولین اعزام کاروان راهیان نور دانش آموزی دختر شهرستان مانه و سملقان به استعداد ۵ دستگاه اتوبوس به تعداد ۱۲۵ نفر دانش آموزبه مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند.

وی ادامه داد: یکی از مؤثرترین راهکار‌های مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن افزایش بصیرت و آشنایی جوانان و نوجوانان با ارزش‌های این انقلاب است و نسل نوجوان ما با حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس با رشادت‌ها، از جان‌گذشتگی‌های مردان و زنان این سرزمین از نزدیک آشنا می‌شوند و با حضور در یادمان‌های شهدا از آن‌ها در زندگی و تحصیل مدد می‌گیرند و راهیان نور بهترین فرصت برای جهاد تبیین و مؤثرترین برنامه برای انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده ایران اسلامی است.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار