مدیر حوزه‌های علمیه فارس:

دشمن به‌دنبال تزریق ناامیدی در بین نوجوانان است

حجت‌الاسلام «محمودی» گفت: دشمن اصرار بر تزریق ناامیدی در بین نوجوانان ما دارد، لذا در راستای تقویت امید و خودباوری باید شادی و نشاط را بر مدارس حاکم کنیم.
کد خبر: ۶۳۲۲۷۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۴ - 21November 2023

دشمن به‌دنبال تزریق ناامیدی در بین نوجوانان استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از شیراز، حجت‌الاسلام والمسلمین «عبدالرضا محمودی» مدیر حوزه‌های علمیه فارس در نشست منطقه ۳ کشوری ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش اظهار داشت: در تربیت ضمن تثبیت موقعیت فعلی، برای آینده تلاش کنیم، لذا با توجه به جهش‌های علم و فناوری باید سیاست‌های آینده را تعیین کنیم.

وی در این نشست که با حضور استان‌های ایلام، لرستان، خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد و فارس در باشگاه فرهنگیان یک شیراز برگزار شد، ادامه داد: هویت ملی و دینی شناسنامه ماست، لذا همواره تقویت آن باید در سیاست‌ها و برنامه‌های نظام تعلیم و تربیت ما لحاظ شود.

مدیر حوزه علمیه فارس تصریح کرد: دشمن اصرار بر تزریق ناامیدی در بین نوجوانان ما دارد، لذا در راستای تقویت امید و خودباوری باید شادی و نشاط را بر مدارس حاکم کنیم.

وی ادامه داد: در استان فارس که از استان‌های پهناور است باید نگاه ویژه‌ای در زمینه فرهنگی و بحث هویت ملی اسلامی داشته باشیم.

مدیر حوزه علمیه فارس خاطرنشان کرد: بر اساس نظرسنجی‌های انجام شده، مخاطبان ما قدردان اجرای طرح امین هستند و از آن استقبال می‌کنند، لذا باید بیش از پیش از این ظرفیت ارزشمند بهره‌مند شویم.

حجت الاسلام علی اکبر ساجدی مدیر حوزه علمیه خواهران فارس نیز در این نشست عنوان کرد: همه ما در برابر تربیت فرزندان مسئول هستیم و باید در امر تعلیم و تربیت در کنار آموزش و پرورش باشیم.

حجت الاسلام ساجدی افزود: امنیت ملی ما در گروی هویت ملی و اسلامی ماست، لذا برای تقویت هویت دانش آموزان باید برنامه داشته باشیم.

وی ادامه داد: شهدا در پشت همین میزهای کلاس درس پرورش یافتند، لذا در عرصه تربیت باید از تمام ظرفیت‌های موجود بهره‌مند شد، در شرایط فرهنگی امروز نیاز به کار جهادی و خستگی ناپذیر داریم.

حجت الاسلام ساجدی خاطرنشان کرد: شهدا رفتند و تربیت فرزندانشان را بر عهده ما گذاشتند، به گونه‌ای عمل کنیم که شهدا در قیامت شاکی ما نشوند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار