مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز:

مسابقه قرآنی «مستورا» در استان البرز برگزار خواهد شد

حجت الاسلام «ولایی برحق» با بیان اینکه مسابقه ملی قرآنی مستورا طرحی است که به موضوع حجاب و عفاف و زیست عفیفانه خواهد پرداخت و در قالب حفظ موضوعی قرآن کریم ارائه خواهد شد، گفت: مسابقه ملی قرآنی مستورا همزمان با سراسر کشور در استان البرز برگزار خواهد شد.
کد خبر: ۶۳۲۳۱۴
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۲ - 21November 2023

مسابقه قرآنی «مستورا» در استان البرز برگزار خواهد شد به گزارش دفاع‌پرس از البرز، حجت‌الاسلام والمسلمین «مهدی ولایی برحق» مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز در گفتگو با اصحاب رسانه اظهار داشت: مستورا، عنوان طرحی است که به موضوع حجاب و عفاف می‌پردازد و در قالب حفظ موضوعی قرآن کریم ارائه خواهد شد.

وی افزود: این طرح به تبیین ۱۲ آیه از قرآن کریم در موضوع مبانی و چرایی حجاب و عفاف می‌پردازد که در شرایط کنونی جامعه برای طلاب و مبلغان ضروری و حائز اهمیت است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز ضمن دعوت از طلاب و فضلای قرآنی، اساتید، فعالان و کنش گران قرآنی جهت اطلاع رسانی این طرح در جامعه، تصریح کرد: این طرح توسط سازمان دارالقرآن الکریم، اجرا خواهد شد.

حجت الاسلام ولایی برحق همچنین جزئیات برگزاری این مسابقه را تشریح کرد و افزود: مسابقات روزانه (هر روز یک فراز) تا ۱۲ آذر هرشب، ساعت ۲۰، برگزار می‌شود و به برندگان یک گوشی همراه و ۱۲ جایزه نقدی تقدیم خواهد شد.

وی گفت: نوجوانان در پیام‌رسان شاد و عموم مردم در پیام‌رسان روبیکا می‌توانند آثار خود را ارسال کنند. مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز، خاطرنشان کرد: مسابقه نهایی (همه ۱۲ فراز) از ۱۳ تا ۱۸ آذر ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار