شهادت ۴ غیر نظامی در حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به منطقه «الشعیتیة» در جنوب لبنان، چهار غیر نظامی به شهادت رسیدند.
کد خبر: ۶۳۲۳۲۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۷ - 21November 2023

شهادت ۴ غیر نظامی در حمله رژیم صهیونیستی به جنوب لبنانبه گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، خبرگزاری رسمی لبنان خبر داد که پهپاد رژیم صهیونیستی یک خودروی غیر نظامی را در منطقه «الشعیتیة» هدف قرار داد که در پی آن، چهار نفر به شهادت رسیدند.

شبکه المیادین، هم امروز از شهادت «فرح عمر» خبرنگار زن و «ربیع المعماری» تصویربردار این شبکه در حمله اسرائیل به جنوب لبنان خبر داد. «غسان بن جدو» مدیر شبکه خبری المیادین گفت: اشغالگران تیم المیادین را به صورت مستقیم و عمدی هدف قرار دادند.

وی افزود: به دشمن اسرائیلی می‌گویم که نخواهی توانست صدای المیادین را خاموش کنی. ما به پوشش اخبار و وظیفه خبرنگاری خود که اولویت آن پوشش جنایات اشغاگران در غزه، کرانه باختری، فلسطین و لبنان است، ادامه می‌دهیم. آنچه در لبنان روی می‌دهد، یک جنگ حقیقی و یک مقاومت حقیقی است که با قدرت و شهامت در حال حمایت از مقاومت فلسطین در غزه است.

بن جدو تصریح کرد: ما در نامه‌ای رسمی به فرماندهی ارتش لبنان خواستار تحقیق در این خصوص خواهیم شد.

یکی از خبرنگاران المیادین در جنوب لبنان نیز گفت: ما متوقف نخواهیم شد و به پوشش اخبار تحولات جنوب ادامه خواهیم داد، حتی اگر هزار شهید بدهیم.

شبکه الجزیره، روز گذشته شمار خبرنگارانی که از ابتدای حمله رژیم اشغالگر به نوار غزه به شهادت رسیده اند را ۶۰ تن اعلام کرده بود.

انتهای پیام/۳۷۱

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار