مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان فارس:
«توانا» از انجام شدن فعالیت بسیج دانش‌آموزی در مدارس استان فارس با رویکرد جدید خبر داد و گفت: بر اساس این بازنویسی جهاد تبیین را به روش‌های مختلف در مدارس پیگیری می‌کنیم و اعزام سخنران، برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی، بسته‌های فرهنگی، و ...، از آن جمله است که مهم‌ترین و اثربخش‌ترین راهبرد، ایجاد گفت‌وگوی صمیمانه دانش‌آموزی است.
کد خبر: ۶۳۲۳۵۲
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۷ - 21November 2023

فعالیت بسیج دانش‌آموزی در مدارس فارس با رویکرد جدید انجام خواهد شدبه گزارش دفاع‌پرس از شیراز، «عباس توانا» مسئول سازمان بسیج دانش آموزی استان فارس امروز در گردهمایی مدیران و معاونان مدارس استعداد‌های درخشان استان فارس در دارالقرآن ممیز ناحیه ۲ شیراز، اظهار داشت: سیاست‌ها و رویکردهای این سازمان با نگاهی جدید بازنویسی شد و فعالیت‌های بسیج بر اساس این بازنویسی خواهد بود.

توانا گفت: فعالیت‌های بسیج دانش‌آموزی در تمام مقاطع تحصیلی انجام می‌شود اما تمرکز فعالیت‌ها در دوره متوسطه اول و دوم است.

مسئول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان فارس، افزود: اردوهای راهیان پیشرفت متفاوت از بازدیدهای علمی است و دانش‌آموزان در این اردوها با جلوه‌های پیشرفت ملی با تکیه بر توان داخلی آشنا می‌شوند.

وی با بیان اینکه شناسایی و پرورش استعدادهای دانش‌آموزان از اهداف اصلی بسیج دانش‌آموزی در مدارس است گفت: با اجرای چند طرح در مدارس استعداد یابی و هدایت علمی دانش آموزان را در دستور کار داریم.

توانا از برگزاری اردوهای جهادی خبر داد و گفت: در این اردوها، تلاش بر این است که دانش آموزان، زیست جهادی در مناطق محروم را تجربه کنند.

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها