سرهنگ «حبیبی» گفت: امروز ارتش بیست میلیونی از منظر امام خمینی (ره) ومنویات مقام معظم رهبری به وضوح در همه عرصه‌ها تحقق یافته و شاهد هستیم که بسیج مستضعفان به تشکلی پویا برای پیشبرد اهداف مقدس نظام اسلامی تبدیل شده است.
کد خبر: ۶۳۲۳۵۴
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۹ - 21November 2023

بسیج تشکلی پویا برای پیشبرد اهداف نظام مقدس اسلامی استبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از رشت، سرهنگ پاسدار «‌حسن حبیبی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان با صدور پیامی، هفته پرافتخار بسیج را به همه پیشکسوتان دفاع مقدس، ایثارگران، خانوادهای شهداء و اقشار بسیج تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

«وَ اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّة وَ مِن رِباطِ ال‍خَیل تُرهِبونَ به عَدُوَّ اللهِ وَ عَدُوَّکُم

هفته بسیج و سالروز صدور فرمان تاریخی امام خمینی(رحمه الله علیه) مبنی برتشکیل بسیج مستضعفین را گرامی داشته و این ایام را به بسیجیان سلحشور تبریک عرض می‌کنیم.

بسیج به عنوان یکی از نهادهای مولود انقلاب در تمام این سال‌ها با مجاهدت‌های گوناگون فرهنگی، علمی، محرومیت زدایی وخدمات رسانی و… در صیانت از انقلاب اسلامی و ارزش‌های دینی، ایثار و فداکاری کرده است و جزء افتخار آفرین‌ترین نهادهای انقلاب اسلامی است.

امروز ارتش بیست میلیونی از منظر امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری به وضوح در همه عرصه‌ها تحقق یافته و شاهد هستیم که بسیج مستضعفان به تشکلی پویا برای پیشبرد اهداف مقدس نظام اسلامی تبدیل شده است.

روحیه و انگیزه بسیجی یک نیاز اساسی برای پیگیری و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی است و تجربه گرانقدر بسیج از جبهه‌های نبرد حق علیه باطل تا به امروز در جبهه علم، خدمت رسانی و سازندگی نشان داده است که این عنصر با ایمان و مجاهد می‌تواند در تمام میدان‌ها اثر گذار و راهگشا باشد.

در جنگ ترکیبی دشمن علیه ملت ایران، بسیج به شدّت در معرض توطئه‌ و هجمه قرار گرفته است؛ هوشیاری و سلوک ولایتمدارانه این نهاد انقلابی و استمرار در مسیر تقویت بنیه دینی و روحیه ایمانی در این مجموعه ارزشمند، نشاط حیات جامعه اسلامی را تضمین کرده و توانسته است نفوذ و توطئه دشمن را ناکام بگذارد.

ان شاءالله و به حول و قوه الهی، بسیج ، این حزب «الهی» چون همیشه غالب و پیروز است؛ امیدواریم این ثمرۀ شجرۀ طیبۀ انقلاب اسلامی، با همّت بلند و مؤمنانه خود، چون همیشه فعال، پویا و اثر گذار در مسیر قله‌های پیشرفت میهن عزیزمان ایران، پیشرو و مستظهر به تأییدات الهی باشد.

یاد و خاطره امام خمینی(ره)، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و شهدای مدافع امنیت در بسیج را نیز گرامی می‌داریم و این هفته پرافتخار را به همه پیشکسوتان دفاع مقدس و ایثارگران و خانوادهای معظم شهداء و همه اقشار بسیج و مردم ولایتمدار استان گیلان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم.»

انتهای پیام/

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها