فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

شهادت مرزبان دلاور در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در سراوان

سردار شجاعی گفت: طی عملیاتی در درگیری مرزداران هنگ مرزی سراوان با قاچاقچیان، احدی از مرزداران مجروح که پس از گذشت پنج روز به علت شدت جراحات در سحرگاه یوم جاری دعوت حق را لبیک و به شهادت رسید.
کد خبر: ۶۳۵۷۶۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۲ - 06December 2023

شهادت مرزبان دلاور در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در سراوانبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، سردار رضا شجاعی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مرزداران غیور هنگ مرزی سراوان در درگیری با معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و قاچاقچیان مواد مخدر در نقطه صفر مرزی، ضمن جلوگیری از ورود قاچاقچیان مواد مخدر به خاک میهن عزیزمان، موفق شدند ضمن به هلاکت رساندن احدی از اشرار و قاچاقچیان یک دستگاه خودرو را کشف و مقادیری قابل توجهی مواد مخدر و کالای قاچاق را نیز کشف کنند.

سردار شجاعی افزود: در این عملیات یکی از دلاورمردان مجاهد مرزبانی به نام استواردوم «سبحان جمالی» با مقاومت جانانه در این عملیات مجروح که پس از گذشت پنج روز در سحرگاه یوم جاری به فیض عظمای شهادت نائل آمد.

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: امروز که مردان بی‌ادعای مرزبانی در دورافتاده‌ترین نقاط مرزی، وظیفه پاسداری و حراست از مرز‌های کشور را بر عهده دارند عزیزانی همچون شهید سبحان جمالی در راه دفاع از کیان ایران اسلامی با نثار جان خود، امنیت میهن عزیزمان را پایدار می‌کنند.

بر اساس این گزارش، شهید «سبحان جمالی» اهل و ساکن شهرستان زاهدان و مجرد است..

انتهای پیام/ 241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار