به روز شده در: ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۳
سردار جزایری:
معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه یکی از راهبردهای کلان امریکا حمله به مدل رهبری مبتنی بر ولایت فقیه است، گفت: نظام در برخورد با اشخاصی که بنا به بعضی سوابق‌شان برای خود مصونیت قائل بوده و علیه انقلاب مشغول توطئه‌چینی هستند، تعارف نخواهد کرد.
کد خبر: ۶۴۱۳۳
تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۲ - 28December 2015

نظام در برخورد با اشخاصی که بخاطر سوابق برای خود مصونیت قائلند تعارف نخواهد کرد

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح که در جمع تعدادی از کارشناسان و نخبگان سیاسی پیرامون حماسه 9 دی و راهبردهای کلان امریکا و نظام سلطه در مواجهه با جمهوری اسلامی ایران سخن میگفت، اظهار داشت: فتنه بزرگ 88 محصول سالها تلاش اطلاعاتی، امنیتی و فرهنگی دشمنان انقلاب اسلامی با سیاست گذاری، هدایت و مدیریت امریکاییها و کارگزاری وابستگان داخلی آنها بود که با درایت رهبری و حضور مردم خنثی شد.

وی افزود: فتنه بزرگ 88 از هر ابعاد، شاخصهها و مؤلفههای کودتای نرم برخوردار بود که به خواست خدای متعال در هم شکسته شد.

جزایری با بیان اینکه برای کینهتوزیهای جبهه دشمن علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران خطر پایانی نمیتوان قائل شد، تصریح کرد: شکست کودتای 88 به معنای پایان دشمنیها و خصومتهای حاد ابرسرمایهداری و صهیونیزم بینالملل علیه کشور ما نیست و آنچه مهم است یافتن شیوههای جدید فتنهگری است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با تبیین راهبردهای نظام سلطه و استکبار و بهطور مشخص ایالات متحده در برابر ایران اسلامی گفت: یکی از راهبردهای کلان امریکا در مواجهه با جمهوری اسلامی ایران، حمله بی وقفه به عالیترین عنصر نظام یعنی مدل رهبری مبتنی بر ولایت مطلقه فقیه است؛ که از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون در رأس تهاجمات دشمنان انقلاب اسلامی قرار داشته و بیشترین سرمایهگذاری دشمنان معطوف به این پدیده مهم بوده است.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح افزود: در راستای راهبردهای دشمنان بیرونی همواره عدهای در داخل بر طبل مخالفت کوبیده و یا با توطئهافکنی مخفیانه به دنبال مقابله با اصول و ارزشهای انقلاب بودهاند. البته آنچه این روزها بیشتر بروز یافته به میدان آمدن عدهای از به اصطلاح خواص در مواجهه با این مدل برجسته نظام اسلامی است؛ که بدون تردید باید با آنها بهطور جدی برخورد شود.

وی با تأکید براینکه در جریان فتنه 88 پس از فرونشستن غبارها و آلودگیها، مردم حماسه بینظیر 9 دی را آفریدند، تصریح کرد: این مردم همچنان در صحنه هستند و در برخورد با کسانی که درصدد خدشه به اصول و ارزشهای انقلاب باشند کمترین تردیدی ندارند و از این طریق راه فتنه جدید را سد خواهند کرد.

جزایری با بیان اینکه نظام با تأسی به امام(ره) در حفظ اصول، مبانی، آرمانها و ارزشهای انقلاب و مصالح و منافع ملی با کسی شوخی ندارد، گفت: نظام در برخورد با اشخاصی که بنا به بعضی سوابقشان برای خود مصونیت قائل هستند و علیه انقلاب مشغول توطئهچینی هستند، تعارف نخواهد کرد و اگر در فتنه 88 با عدهای از سران و کارگزاران فتنه با نرمش و نوعی اغماض برخورد شد این بار و در صورت تکرار، ملت فهیم ایران از آنها نخواهند گذشت.،

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور در پایان گفت: آنچه که مدتی قبل تا امروز با عناوینی مثل اصولگرایی، اصلاحطلبی و اعتدال و غیره در فضای سیاسی کشور مطرح میشود، چندان از وزانت درستی برخوردار نیست. در منطق اسلامی ما با دو جبهه حق و باطل روبرو هستیم و نخبگان سیاسی کشور باید از این منظر به تفکیک جریانها و گروههای سیاسی بپردازند و یکی از اصلیترین راههای ایجاد سد در برابر نفوذ بیگانه با بهرهگیری از این مدل میسر خواهد شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار