در پیامی به مناسبت روز پاسدار؛

سرلشکر موسوی: سپاه واقعیتی شکل گرفته از بطن انقلاب اسلامی است

فرمانده کل ارتش در پیامی سپاه را واقعیتی شکل گرفته از متن و بطن انقلاب اسلامی دانست و تأکید کرد: این شجره طیبه روز به روز قوی‌تر و منسجم‌تر شده و با همدلی و اتحاد ارتش و سپاه هیچ قدرتی توان رویارویی با ایران را نخواهد داشت.
کد خبر: ۶۵۰۸۳۹
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۶ - 12February 2024

فرمانده کل ارتشبه گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران طی پیام‌های جداگانه به سردار سرلشکر پاسدار «محمد باقری» رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح، سردار سرلشکر پاسدار «غلامعلی رشید» فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم‌الانبیا (ص)، سردار سرلشکر پاسدار «حسین سلامی» فرمانده کل و فرماندهان نیرو‌های سپاه پاسداران، دبیر شورای عالی امنیت ملی و تعدادی از مسئولان سپاه پاسداران، سوم شعبان، روز پاسدار را تبریک گفت.

در این پیام‌ها آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز پاسدار که با میلاد سراسر نور حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در سوم شعبان المعظم، مزیّن و معین شده، مفاهیم عمیق سیره حسینی پاسداران انقلاب اسلامی را متجلی می‌سازد.

تقارن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با روز پاسدار، یادآور خدمات کم‌نظیر آن نهاد مردمی است که در روز‌های دشوار حفظ انقلاب از سرچشمه جوشان و روح مصفای مقتدای عارفان، حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه سیراب گشت، در پرتو رهنمود‌های روشنگرانه حضرت امام خامنه‌ای عزیز، بالنده شد و با گوهر درونی تقوا و بصیرت در عرصه‌های مهم و حساس داخلی و بین‌المللی از تقابل با دشمنان و استکبارستیزی تا خدمات بی‌شمار به مردم در سایه تلاش و تربیت ایثارگرانی با روحیه انقلابی و شهادت‌طلبی، افتخارات بسیار آفرید.

سپاه واقعیتی شکل گرفته از متن و بطن انقلاب، و نمادی از تولّی و تبرّی است؛ نهادی انقلابی که با انقلاب پدید آمد، با انقلاب رشد کرد و تا همیشه با انقلاب و انقلابی خواهد ماند.

دشمنان استقلال و اقتدار نظام، بار‌ها با شگرد‌ها و دروغ‌پراکنی‌ها، سعی در مخدوش کردن چهره سپاه داشته‌اند، اما بدانند این شجره طیبه و مولود انقلاب با توکل به خدای متعال و همدلی و اتحاد با ارتش، به عنوان ید واحده، روز به روز قوی‌تر و منسجم‌تر شده و با این ترکیب مقدس هیچ قدرتی تاب و توان رویارویی با این کشور و مردم را نخواهد داشت.

با تبریک این روز و عید خجسته به فرماندهان و همرزمان و برادران عزیز خود در سپاه پاسداران، توفیقات روزافزون سپاه مقتدر و مردمی را در پرتو راه نورانی سرور آزادگان سیدالشهدا علیه السلام و رهبری زعیم عالی‌قدر و فرمانده حکیم و دوراندیش انقلاب اسلامی از خدای بزرگ مسئلت دارم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

انتهای پیام/ 200

نظر شما
پربیننده ها