جانشین بسیج اساتید استان مرکزی:

بیش از ۴۰۰ اثر علمی به جشنواره «شهید چمران» استان مرکزی ارسال شد

آقامحمدی گفت: ۴۱۹ اثر تا پایان آذر سال جاری به دبیرخانه جشنواره «شهید چمران» در استان مرکزی ارسال شد و مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت.
کد خبر: ۶۵۰۸۴۲
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۷ - 12February 2024

بیش از ۴۰۰ اثر علمی به جشنواره «شهید چمران» استان مرکزی ارسال گردیدهبه گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از اراک، «محمدعلی آقامحمدی» جانشین بسیج اساتید استان مرکزی طی سخنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اختتامیه جشنواره «شهید چمران» سه‌شنبه ۲۴ بهمن ماه از ساعت ۱۶ در دانشگاه فرهنگیان اراک برگزار خواهد شد.

وی  گفت: ۴۱۹ اثر تا پایان آذر سال جاری به دبیرخانه این جشنواره در استان مرکزی ارسال و مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت، افزود: پس از اینکه دسترسی استان در سامانه برای رؤیت آثار فراهم شد، اقدام به راه‌اندازی کمیته‌های جشنواره در دو بخش اجرایی و علمی کردیم تا کار داوری آثار به شکل تخصصی آغاز شود.

جانشین بسیج اساتید استان مرکزی با یادآوری اینکه آثار دریافتی از اساتید بسیجی و غیربسیجی است، تصریح کرد: گروه‌های داوری سه گانه در گروه‌های علوم انسانی و هنر، فنی و مهندسی، علوم پایه و کشاورزی شکل گرفت و اثرات رسیده به جشنواره، تفکیک و در اختیار سرداوران قرار گرفت.

آقامحمدی با تاکید بر اینکه جشنواره شهید چمران با سایر جشنواره‌ها و فراخوان‌های علمی دیگر تفاوت دارد، گفت: گروه چهارمی که آثار دریافتی مورد ارزیابی قرار گرفته و وجه تمایز این جشنواره با دیگر جشنواره‌ها است، در رویکردهای مسئله محوری شامل بسته سیاستی، کرسی‌های نظریه‌پردازی و نقد و مناظره، جهادگران تبیین  و راهیان علم و فناوری می‌شود.

وی ادامه داد: آثار دریافتی در گروه‌های سه گانه شامل کتاب، مقاله، طرح‌های پژوهشی، راهنمایی و مشاوره و نظارت و بخش مسئله محوری ارزیابی و نفرات برتر در سطح استان مشخص شدند که فردا در مراسم اختتامیه معرفی و تجلیل خواهند شد. هدف این جشنواره ارج نهادن به اقدامات و فعالیت‌های برجسته اساتید بسیجی و نیز استادان و مدرسین دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی است.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار