در پاسخ به دعوت رسمی رئیس شورای‌عالی قضایی عراق؛

رئیس قوه قضائیه به عراق سفر می‌کند

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای فردا در پاسخ به دعوت رسمی «فائق زیدان» در صدر یک هیات عالی‌رتبه قضایی به عراق سفر می‌کند.
کد خبر: ۶۵۰۹۱۶
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۰ - 12February 2024

رئیس قوه قضائیه به عراق سفر می‌کندبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‌پرس، حجت‌الاسلام والمسلمین «غلامحسین محسنی اژه‌ای» رئیس قوه قضائیه ایران، فردا سه‌شنبه (۲۴ بهمن) در پاسخ به دعوت رسمی «فائق زیدان» رئیس شورای‌عالی قضایی عراق، در صدر یک هیات عالی‌رتبه قضایی به عراق سفر می‌کند.

در جریان این سفر، برنامه‌های کاری ویژه‌ای به منظور تقویت هر چه بیشتر مناسبات حقوقی و قضایی ایران و عراق، صورت خواهد پذیرفت.

براساس این گزارش، دیدار با رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر و رئیس شورای عالی قضایی عراق از جمله برنامه‌های کاری سفر رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به عراق است.

همچنین دیدار با ایرانیان مقیم عراق، مذاکره و رایزنی با مقامات قضایی عراق، پیگیری ویژه اقدامات دستگاه قضایی عراق پیرامون روند رسیدگی به پرونده ترور سرداران محور مقاومت شهیدان «حاج قاسم سلیمانی» و «ابومهدی‌المهندس» و همرزمانشان به دست اشرار آمریکایی در فرودگاه بغداد، تقویت و توسعه همکاری‌های مشترک قضایی برای مقابله با تروریسم و ملاقات با مقامات سیاسی دولت عراق از جمله «عبداللطیف رشید» رئیس‌جمهور و «محمد شیاع السودانی» نخست‌وزیر، از جمله برنامه‌های کاری سفر رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به عراق است.

انتهای پیام/341

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار