در صحن شورای اسلامی شهر تهران مطرح شد؛

رئیس شورای شهر‌ تهران: دستاوردهای پاسداران یکی از ار‌کان‌های اقتدار ایران در منطقه و جهان/ ملت ایران در ۲۲ بهمن قدرت خودشان را به جهانیان‌ نشان دادند 

چمران با گرامیداشت میلاد امام‌ حسین (ع) و تبریک روز پاسدار، گفت: پاسداران در همه زمینه‌ها موفق بودند و این موفقیت‌ها یکی از ارکان اقتدار کشورمان در منطقه و جهان است.
کد خبر: ۶۵۱۰۳۶
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸ - 13February 2024

چمرانبه گزارش خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، «مهدی چمران» رئیس شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز (سه‌شنبه) در دویست و پانزدهمین جلسه شورا با گرامی‌داشت میلاد امام‌ حسین (ع) و تبریک روز پاسدار، اظهار داشت: پاسداران در همه زمینه‌ها موفق بودند و این موفقیت‌ها یکی از ارکان اقتدار کشورمان در منطقه و جهان است.

چمران با اشاره به راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدرت خود را به دنیا نشان دادند؛ با این حضور پرشور برای انقلاب اسلامی و کشورمان آبرویی دوباره خریدند. 

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با یادآوری حملات رژیم صهیونیستی به غزه گفت: این رژیم کودک‌کش با حمایت آمریکا روز گذشته بیش از ۱۰۰ نفر را به شهادت رساندند.  

وی اضافه کرد: باید ملت‌های مسلمان با وحدت، همدلی و انسجام در مقابل رژیم کودک کش صهیونیستی مقابله کنند. از خوی وحشیانه اسرائیل چیزی جز این کشتارها بر نمی‌آید اما از کشورهای عرب- اسلامی کاری عجیب سر میزند که بسیار مایه شرمساری است؛ از آن طرف کشور یمن با شجاعت راه های ارسال لجستیکی و تسلیحاتی غرب به اسرائیل را مسدود می کند اما برخی کشورهای عربی اجازه تردد از راه زمینی به امریکایی ها داده اند و این اوج بی شرمی و نداشتن شرافت اسلامی است.

رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: نمی‌دانیم این ملوک نفرین شده عرب در آینده چگونه پاسخگوی خون های مسلمانان فلسطینی در برابر نسل های آینده و خداوند قهار خواهند شد؛ ان‌شاالله این حکام ملعون و نفرین شده هرچه زودتر در طوفان و آتش غیرت و همیٌت مسلمانان بسوزند و خاکستری هم از آنها باقی نماند.

انتهای پیام/241

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار