در راه فتح قله‌ایم/ در بازدید از غرفه خبرگزاری دفاع مقدس؛

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری: راهیان نور یک فناوری عظیم فرهنگی است

سردار مؤمنی با اشاره به اینکه راهیان نور یک فناوری عظیم فرهنگی است، گفت: حضور جوانان و نوجوانان در یادمان‌های دفاع مقدس نقش به‌سزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد.
کد خبر: ۶۵۲۷۵۰
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۵:۰۳ - 22February 2024

راهیان نور، یک اقدام نرم و بسیار قدرتمند/ شرکت در انتخابات روی سرنوشت مردم تأثیر دارد/ ناقص«اسکندر مؤمنی» دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی دفاع‌پرس، با تاکید بر اینکه حضور در انتخابات نقش بسیار مهمی در مؤلفه‌های قدرت ملی دارد، اظهار داشت: حضور حداکثری ملت ایران پشتوانه دستگاه‌های اجرایی کشور در پیاده کردن سیاست‌های کلان کشور است.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند «انتخابات پایه تحول و تغییر در کشور بوده و یک تکلیف و حق است»، افزود: شرکت در انتخابات، از این جهت یک حق است که بر اساس دین اسلام و قانون اساسی، هر شهروندی این حق را دارد که در شرایط سِنّی خاصی که در قانون اساسی آمده است، رأی دهد.

مومنی با بیان اینکه مردم همواره در میدان حضور دارند، خاطرنشان کرد: ملت عزیز ایران به خوبی وظایف خود را انجام دادند و به حق و تکلیف خود واقف هستند؛ بدون تردید مردم در ۱۱ اسفند حضوری بسیار قوی و گسترده در انتخابات خواهند داشت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه راهیان نور یک فناوری عظیم فرهنگی است، اظهار داشت: حضور جوانان و نوجوانان در یادمان‌های دفاع مقدس نقش به‌سزایی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد.

انتهای پیام/ ۱۱۸

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار