معاون هنری سینمایی اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان:

کارگاه نمایشنامه نویسی، بازیگری و کار گردانی در خرم آباد برگزار شد

مرادی گفت: کارگاه نمایشنامه نویسی، بازیگری و کار گردانی به مدت ۲ روز در خرم آباد برگزار شد.
کد خبر: ۶۵۳۰۵۷
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۳:۳۵ - 25February 2024

کارگاه نمایشنامه نویسی، بازیگری و کار گردانی در خرم آباد برگزار شد

«محسن مرادی» معاون هنری سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار دفاع‌پرس در خرم آباد، اظهار داشت: در راستانی توانمند سازی هنرمندان جوان لرستان کارگاه نمایشنامه نویسی، بازیگری و کارگردانی به مدت 2 روز در روزهای سوم و چهارم در خرم آباد برگزار شد.

وی گفت: پلاتو شیدا انجمن هنرهای نمایشی شهرستان خرم آباد با حضور بیش از۳۰نفر از هنرمندان رشته نمایش و با تدریس استاد ایرج افشاری برگزارشد.

مسئول انجمن سینمای جوان لرستان  افزود: این کارگاه به همت معاونت هنری سینمایی بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و باهمکاری  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و انجمن هنرهای نمایشی استان لرستان برگزارشد

مرادی تصریح کرد: ایرج افشاری اصل نویسنده، کارگردان و مدرس دانشگاه و پژوهشگر تئاتراست که تالیف بیش از ۱۱۰ عنوان کتاب، کارگردانی بیش از ۴۰ نمایش ازجمله اتاقک زیرشیروانی، برف وبهمن، سارای را درکارنامه خود دارد.

وی ادامه داد: استان لرستان دارای جوانان مستعد و علاقمند به فعالیت‌های هنری، ادبی و فرهنگی است که نیازمند حمایت دستگاههای متولی هستند.

معاون هنری سینمایی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خاطر نشان کرد: در این برهه حساس، با توجه به در پیش رو بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، هنرمندان می توانند نقش مهمی در تشویق و ترغیب اقشار مختلف جامعه در انتخابات داشته باشند.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار