معاون اجرایی ارتش:

فرهنگ قرآنی در بین خانواده‌های نیروهای مسلح به یک الگو تبدیل شده است

امیر سرتیپ «محمودی» با بیان اینکه هر پادگانی که سنگر قرآن شد، شکست‌ناپذیر است، گفت: فرهنگ و سبک زندگی قرآنی در بین خانواده‌های نیرو‌های مسلح به یک الگو تبدیل شده است.
کد خبر: ۶۵۹۳۰۱
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۷:۰۲ - 02April 2024

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع‌پرس، امیر سرتیپ «محمد محمودی» معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازدید از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم ضمن تقدیر از دست‌اندرکاران برپایی این نمایشگاه، اظهار داشت: در بین نیرو‌های مسلح توجه ویژه‌ای به قرآن و کلام الهی می‌شود و روز‌های سه‌شنبه در تمامی پادگان‌های ما کلاس‌های قرآنی برقرار و صوت قرآن در میان کارکنان پایور و وظیفه طنین‌انداز است.

وی با بیان اینکه هر پادگانی که سنگر قرآن شد، شکست‌ناپذیر است، خاطرنشان کرد: در نیرو‌های چهارگانه ارتش و ستاد آجا برنامه‌ریزی‌های مناسبی در حوزه ارتقای فرهنگ قرآنی و افزایش حافظان و قاریان در نظر گرفته شده که در سال ۱۴۰۳ نیز این فعالیت‌ها با تلاش و همت سازمان عقیدتی سیاسی ارتش و همراهی و همدلی آحاد فرماندهان و مسئولان آجا تداوم خواهد یافت.

سرتیپ محمودی همچنین با اشاره به اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران جزو پیشرو‌ترین نهاد‌ها و دستگاه‌های کشور در حوزه قرآن و حدیث است، اظهار داشت: در حوزه حدیث هم مانند فعالیت‌های قرآنی گام‌های اثربخشی به ویژه برای خانواده‌های کارکنان برداشته شده و امروز الحمدلله فرهنگ و سبک زندگی قرآنی در بین خانواده‌های نیرو‌های مسلح به یک الگو تبدیل شده است.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «می‌خوانمت» از یکم تا چهاردهم فروردین ماه جاری با حضور ۴۵ موسسه قرآنی و ۲۴ نهاد حاکمیتی و دولتی و غرفه‌های تخصصی نیرو‌های مسلح از جمله غرفه قرآنی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در مصلی حضرت امام خمینی (ره) تهران در حال برگزاری است.

انتهای پیام/ 121

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار