پیام استاندار گیلان در پی شهادت سردار شهید «زاهدی» و همرزمانش

«عباسی» با صدور پیامی شهادت سردار زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و فرمانده اسبق لشکر ۱۶ قدس گیلان و تعدادی از همرزمان ایشان را تسلیت گفت.
کد خبر: ۶۵۹۵۱۱
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۷ - 03April 2024

پیام استاندار گیلان در پی شهادت سردار شهید «زاهدی» و همرزمانشبه گزارش دفاع‌پرس از رشت، «اسدالله عباسی» استاندار گیلان با صدور پیامی شهادت سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی از مستشاران ارشد نظامی با سابقه سپاه پاسداران ایران اسلامی در سوریه و فرمانده اسبق لشکر ۱۶ قدس گیلان و تعدادی از همرزمان ایشان را تبریک و تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

بسم الله القاصم الجبارین

بار دیگر دست خبیث‌ترین شیطان روزگار، رژیم اشغالگر صهیونیستی اسرائیل غاصب و آن آمریکای خون‌خوار، جنایتی دیگر را رقم زد و موجب شهادت یکی از رزمندگان رشید اسلام، سردار شهید محمدرضا زاهدی از فرماندهان جبهه مقاومت و ایثار، از مستشاران نظامی باسابقه سپاه پاسداران قهرمان در سوریه، فرمانده اسبق لشکر ۱۶ قدس گیلان و از همرزمان شفیق سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی و تعدادی از یاران و همرزمان ایشان، شد.

امروز امنیت ملت بزرگ و سرافراز ایران اسلامی مرهون جهاد خالصانه و صادقانه سرداران بزرگ و همرزمان آنهاست و بی‌شک، شهادت این عزیزان نه تنها پایان راه نیست بلکه آغازی ارزشمند و رویشی خدایی در جبهه مقاومت و دفاع از مظلومان عالم است و قطع یقین رژیم غاصب صهیونیستی تاوان این جنایت را خواهد داد.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت سردار محمدرضا زاهدی و همرزمانشان به پیشگاه حضرت بقیه‌الله الاعظم، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده محترم شهید بزرگوار و دوستان، برای آنان صبر جمیل و اجر جزیل و برای روح متعالی ایشان رحمت و علو درجات را از درگاه خداوند رحمان مسئلت داشته و این اقدام جنایتکارانه رژیم جعلی صهیونیستی به سرکردگی آمریکا را محکوم می‌نمایم.

انتهای پیام/

 

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار