استاندار اصفهان:

شهید زاهدی یک بسیجی تمام عیار بود

مرتضوی گفت: دشمن با شهادت فرماندهان ما در تلاش است تا یأس و ناامیدی را در جبهه مقاومت و مردم ما شعله‌ور کند.
کد خبر: ۶۵۹۵۲۲
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۱:۵۶ - 03April 2024

شهید سرلشکر زاهدی یک بسیجی تمام عیار بودبه گزارش دفاع‌پرس از اصفهان، «سیدرضا مرتضوی» استاندار اصفهان، در جلسه ستاد بزرگداشت مراسم تشییع سردار والامقام شهید زاهدی، ضمن تسلیت شهادت سردار مجاهد و شهید قدس «سردار پاسدار محمدرضا زاهدی» اظهار داشت: در رابطه با تبیین شخصیت شهید والامقام زاهدی نکات بسیاری گفته شده است اما تلقی ما از این شهید والا، یک بسیجی تمام عیار است.

وی ادامه داد: شهیدی که پای‌مردی و ایستادگی‌اش در طول ۴۵ سال اخیر بر مبنای اسلام و انقلاب امتداد داشت و همواره تلاش کرد تا در گمنامی اصول انقلاب اسلامی را که از زبان امامین انقلاب جاری شده است مورد توجه و عمل قرار دهد.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار روحیه مؤمنانه و انقلابی خود را همواره حفظ کرد و ویژگی ساده‌زیستی و تبعیت از ولایت فقیه ایشان در میان رزمندگان زبانزد است.

مرتضوی خاطرنشان کرد: این شهید بزرگوار سالها مایه دلگرمی و اطمینان خاطر کشور در سوریه و لبنان بود و اتفاقاتی که در جبهه مقاومت این روزها رقم می‌خورد به فرماندهی سرلشکر زاهدی بوده و پیروزی‌های جبهه مقاومت مرهون تلاش‌های شهیدان بزرگوار این عرصه از جمله شهید زاهدی، شهید حجازی و شهید حاج قاسم سلیمانی بوده است.

وی ادامه داد: با شکستن شیشه عطر هر کدام از شهدا رایحه فعالیت و جانفشانی این بزرگواران در فضای ایران اسلامی منتشر می‌شود.

مرتضوی اظهار کرد: در سوگ نبود ایشان، جستجوی ۴۵ ساله شهید زاهدی در پی شهادت تنها رویکردی است که می‌توانیم با در نظر گرفتن آن خود را التیام ببخشیم.

وی یکی از ویژگی‌های شهید سرلشکر زاهدی را کسب رضایت خداوند متعال در همه امور دانست و گفت: این شهید والامقام توسط سفاک‌ترین و شقی‌ترین افراد دنیا به شهادت رسید.

استاندار اصفهان ادامه داد: دشمن با شهادت فرماندهان ما در تلاش است تا یأس و ناامیدی را در جبهه مقاومت و مردم ما شعله‌ور کند و حضور حماسی مردم در تشییع این شهید والامقام در مقابل این نگاه است.

وی متذکر شد: با تشییع و استقبال باشکوه از این شهید سرافراز آبروی کشور را در حمایت از جبهه مقاومت حفظ و به همگان نشان خواهیم داد.

استاندار اصفهان بر فعالیت رسانه‌ای ویژه در مراسم تشییع شهید زاهدی تأکید کرد و گفت: صداوسیمای مرکز اصفهان نیز از همین ساعات در راستای برگزاری مراسم تشییع شهید زاهدی اطلاع رسانی و مستند سازی کند تا حضور حماسی مردم در این آیین را به جهانیان نشان دهیم.

مرتضوی ادامه داد: حضور حماسی مردم در مراسم تشییع شهید والامقام زاهدی قطعاً همه توجهات را به سوی فرهنگ ایثار و شهادت جلب خواهد کرد.

وی در بخش دیگر سخنان خود عنوان کرد: راهپیمایی روز قدس نیز بایستی متفاوت‌تر از گذشته برگزار شود تا تجلی حضور و انسجام مردم در حمایت از جبهه مقاومت به جهانیان و دشمنان ایران اسلامی مخابره شود.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار