خالد القدومی در گفت‌وگو با دفاع‌پرس:

وعده صادق پاسخ امت اسلامی به جنایات رژیم صهیونیستی بود

نماینده جنبش حماس در ایران با بیان اینکه عملیات طوفان‌الاقصی، عملیات راهبردی است و به آزادی کامل فلسطین منجر خواهد شد، گفت: عملیات وعده صادق پاسخ امت اسلامی به جنایات رژیم صهیونیستی به‌عنوان دشمن درجه یک اسلام بود.
کد خبر: ۶۶۴۱۵۱
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۳:۱۵ - 30April 2024

عملیات «وعده صادق» پاسخ طبیعی، محکم و لازم امت اسلام به رژیم صهیونیستی بود«خالد القدومی» نماینده جنبش حماس در ایران در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل دفاع‌پرس پیرامون عملیات تنبیهی جمهوری اسلامی ایران به رژیم صهیونیستی و عملیات منحصر بفرد طوفان‌الاقصی با تاکید بر اینکه انجام عملیات وعده صادق در راستای دفاع مشروع ایران در برابر رژیم صهیونیستی بود، اظهار داشت: این عملیات پاسخ طبیعی، محکم و لازم از طرف امت اسلامی به رژیم صهیونیستی به‌عنوان دشمن درجه یک اسلام بود. ضمن اینکه این عملیات در کنار عملیات «طوفان‌الاقصی» برای روشن شدن آینده فلسطین نیز بود.

نماینده جنبش حماس در ایران با تاکید بر اینکه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی فقط در بیان خلاصه نمی‌شود، خاطرنشان کرد: مردم غیور ایران ثابت کرده‌اند که همیشه یار و همراه مردم ملت فلسطین و مستضعفین جهان هستند.

وی در ادامه گفت: جنگ غزه موجب شد تا معادلات دشمن صهیونیستی به‌طور کلی تغییر کند و نتواند پاسخ مناسب و شایسته‌ای به عملیات «طوفان‌الاقصی» بدهد. رژیم صهیونیستی به خوبی می‌دانست که در جریان جنگ غزه از هفت جهت پاسخ نظامی دریافت خواهد کرد. این نبرد، نبرد راهبردی است که به آزادی کامل فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی منجر خواهد شد.

نماینده جنبش حماس در ایران بنیامین نتانیاهو را فردی فاسد و مجرم دانست که تلاش می‌کند تا جنگ غزه همچنان ادامه داشته باشد، گفت: اگر این جنگ به پایان برسد، نتانیاهو حتما راهی زندان می‌شود.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در جریان جنگ غزه فقط به نسل‌کشی فلسطینیان و مردم غزه می‌پردازد و به هیچ‌کدام از اهداف خود ازجمله نابودی حماس، از بین بردن غزه و آزادسازی اسرای اسرائیلی نتوانسته است، دست پیدا کند.

انتهای پیام/ ۱۳۴

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار