به روز شده در: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۲۶
امیر پوردستان تأکید کرد
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: از فرماندهان می‌خواهم جنگ نرم دشمن را جدی بگیرند و در زمینه آموزش و تجهیزات در آمادگی بالایی قرار داشته باشند.
کد خبر: ۶۶۵۹۱
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۱ - 17January 2016

ارتقاء توان نزاجا برای مقابله با جنگ نرم دشمن

به گزارش گروه دفاعی امنیتی دفاع پرس، امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش در بیست و دومین همایش سرانگشتان نزاجا که در مشهد برگزار شد، در جمع فرماندهان گردان قرارگاه منطقهای شمال شرق نیروی زمینی اظهار داشت: یک فرمانده باید توجه کامل به زیرمجموعه خود داشته باشد، سعی در برطرف کردن مشکلات کند و غرور از کسب این جایگاه، او را از هدف خود که خدمت است دور نکند.

وی در ادامه با اشاره به تهدیدات فضای جنگهای نیابتی تأکید کرد: ما بهعنوان بازوهای نظامی ایران وظیفه داریم که خود را متناسب با تهدیدها آماده کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تأکید بر لزوم مقابله با تروریستهای تکفیری افزود: تهدید امروز، گروهکهای تکفیریاند؛ که دستنشانده آمریکا و اسرائیل هستند و هدفشان ضربه زدن به اسلام است.

امیر پوردستان به جنگ نرم نیز اشاره و تصریح کرد: از فرماندهان میخواهم جنگ نرم دشمن را جدی بگیرند و در زمینه آموزش و تجهیزات در آمادگی بالایی قرار داشته باشند و همچنین توجه به سربازان را در نظر داشته باشند؛ چون استفاده دشمن از شبکههای اجتماعی اکثراً غیر اخلاقی است و جوانان ما را به خطر میاندازد؛ پس باید تدابیر و آموزشهای لازم را در این زمینه لحاظ کنیم.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ها
آخرین اخبار