مسئول سازمان بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی کشور:

شهدای مداح علمداران بصیرت و مقاومت هستند

«خورسندی» با بیان اینکه شهدای مداح به واقع علمداران بصیرت و مقاومت هستند، گفت: امروز تعالی مجالس اهل بیت (ع) مرهون خون شهداست.
کد خبر: ۶۶۷۳۹۶
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۳ - 15May 2024

شهدای مداح علمداران بصیرت و مقاومت هستندبه گزارش دفاع‌پرس از مازندران، «مصطفی خورسندی» مسئول سازمان بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی کشور شب گذشته در همایش مداحان ویژه دهه کرامت و گرامیداشت یاد و خاطره پنج مداح شهید شهرستان بابلسر اظهار داشت: کسانی که در دنیا غرق در امور دنیوی مادی ذاکری و محافل اهل بیت شده‌اند، در بهشت نیز صرفاً غرق در نعمات بهشتی و از همنشینی با اهل بیت محروم هستند.

وی با عنوان اینکه یقین و اعتقاد به معارف و سیره زندگی اهل بیت الزام رسالت نوکری است، افزود: مجالس مداحی و مراثی اهل بیت بساط منطق و عقلانیت و راهبری است، غلو و اغراق در آن جایی ندارد و کسانی که در مداحی تمام توجهشان به توجه مردم باشد، خود را از توجه اهل ببیت محروم ساخته‌اند، زیرا ملاک شان معرفت الله و معرفت اهل بیت نیست، بلکه تهییج و توجه و تشویق مستمع است.

خورسندی تصریح کرد: ستایشگران اهل بیت، رسانه بی‌بدیل معارف و عقاید تشیع هستند و رسالت اصلی ذاکرین در عرصه جهاد تبیین نشر محاسن و معارف است از این رو مأموریت اصلی ستایشگران اهل بیت، به عنوان پرچمداران جهاد تبیین و افسران جنگ نرم، امید آفرینی و تقویت ایمان در بین آحاد جامعه است و تلاش ما باید هدایت مردم به اصل دین و عقاید اسلامی باشد.

مسئول سازمان بسیج مداحان و هیأت‌های مذهبی کشور با عنوان اینکه تلاش برای اقناع نفر به نفر و چهره به چهره لازم و قطعی است، ادامه داد: عملیات غرور آفرین وعده صادق بعد از انقلاب اسلامی و تسخیر لانه جاسوسی انقلاب سوم ملت ایران بود که هیمنه و هیبت پوشالی استکبار جهانی را درهم کوبید و باعث تقویت انگیزه و اراده همه آزادگان و مستضعفان عالم شد.

وی افزود: دشمن بعد از عملیات وعده صادق قطعاً و یقیناً به این جمع بندی رسیده است که از قدرت دفاع و مقابله در برابر جمهوری اسلامی ایران ناتوان است، لذا مجدداً بر حربه ایجاد ناامیدی داخلی و مقابله‌ی نرم تمرکز کرده است.

خورسندی نیاز اصلی جامعه امروز را انسجام و وحدت امت بیان کرد و گفت: ستایشگران اهل بیت باید مصداق عینی یا من اظهرالجمیل و سترالقبیح باشند و شهدای مداح به واقع علمداران بصیرت و مقاومت هستند.

وی تاکید کرد: امروز تعالی مجالس اهل بیت (ع) و محافل و مجامع ذاکرین و ستایشگران اهل بیت مرهون خون شهداست.

انتهای پیام/

نظر شما
پربیننده ها
آخرین اخبار