آمادگی همه جانبه برای گسترش همکاری‌های علمی و آموزشی پلیس با عراق

فرمانده کل انتظامی کشور از آمادگی همه جانبه پلیس ایران برای گسترش همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی با کشور عراق خبر داد.
کد خبر: ۶۷۰۴۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۸ - 30May 2024

آمادگی همه جانبه برای گسترش همکاری‌های علمی و آموزشی پلیس با عراقبه گزارش گروه جامعه دفاع‌پرس، «عبدالامیر الشمری» وزیر کشور عراق و هیئت همراه در ادامه سفر خود به ایران به میزبانی فرماندهی انتظامی کشور از دانشگاه جامع علوم انتظامی امین بازدید کرد. در جلسه‌ای به همین مضمون که به ریاست سردار «احمدرضا رادان» فرمانده کل انتظامی کشور برگزار شد ، «الشمری» از نزدیک در جریان روند ظرفیت‌ها و اقدامات انجام شده قرار گرفت.

سردار رادان در این جلسه ضمن اعلام آمادگی همه جانبه پلیس ایران برای گسترش همکاری‌ها و تعاملات فی مابین با بهره مندی از ظرفیت‌های آموزشی علمی و پژوهشی و توانمندی‌های موجود در راستای تقویت نظم و امنیت کشور تاکید و تفاهماتی نیز در این زمینه انجام شد.

گفتنی است در دیدار‌های اخیر ارتباطات خوبی برای تبادل علمی دانشجویان و اساتید بین دو کشور ایران و عراق بوجود آمده که این روند رو به افزایش بوده و قرار بر این شد تا یادداشت تفاهمی در این زمینه تنظیم شود و این تعاملات ادامه یابد که در این خصوص به بحث و تبادل نظر برای گسترش همکاری‌ها و تقویت رابطه پرداختند و در ادامه از چند واحد علمی و تحقیقاتی دانشکده‌های مختلف بازدید کردند.

در این بازدید الشمری نیز بر استفاده از توانمندی‌ها و تجهیزات پلیس ایران برای تقویت پلیس‌های تخصصی این کشور تاکید کرد.

انتهای پیام/ 271

نظر شما
پربیننده ها